x تبلیغات
مجله امروزی

لئو پومپو وکیلا

 نماینده پمپ لئو

پمپ لئو در ایران معروف است. LEO GROUP یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته است که در زمینه تحقیق و توسعه، طراحی، تولید، بازاریابی و خدمات مشتری فعالیت می کند تا طیف گسترده ای از پمپ های LEO را ارائه دهد. LEO اولین شرکت بورسی در صنعت پمپ در چین است. شایان ذکر است LEO تنها مرکز فنی دولتی مجاز در این زمینه را دارد.
انواع پمپ های Lion به اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و جنوبی، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، آفریقا، اقیانوسیه و ... صادر می شود. آنها به بیش از 140 کشور و منطقه فروخته می شوند و نقش مهمی در حفاظت از آب و آب دارند. منابع، برق صنعت ساختمان، صنعت نفت، معدن، متالورژی، آتش نشانی، تهویه، آبیاری کشاورزی، تامین آب و زهکشی و غیره. از جمله مناطق عملیاتی برای پمپ های Leo.
 
LEO در حال حاضر دارای دو گروه مجزا است که مسئولیت عملکردهای صنعتی و غیرنظامی را بر عهده دارند. LEO با داشتن چهار پایگاه تولیدی در چین، موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده راه حل جهانی برای پمپ ها و سیستم های پمپ LEO در آینده نزدیک دارد.
پمپ گردش خون لئو
پمپ‌های سیرکولاسیون لئو با انتقال آب گرم به لوله‌های اطراف ساختمان و در دسترس قرار دادن آن با سرعت بیشتری، نیاز به باز کردن شیرها را کاهش می‌دهند و در زمان و هزینه مصرف آب صرفه‌جویی می‌کنند. همه پمپ های لئو یکسان ساخته نمی شوند.
 
نوع معمولی پمپ سیرکولاسیون تمام روز کار می کند، هر روز، مثلاً چه از آب گرم استفاده کنید یا نه، این نوع پمپ لئو همیشه کار می کند. این امر باعث می شود که گرمای زیاد در لوله ها در 24 ساعت شبانه روز به گردش درآید و آبگرمکن برای گرم نگه داشتن آب بیشتر کار کند.
 
استفاده ترکیبی از انرژی برای گرم کردن آب و راه اندازی پمپ، این پمپ گردشی را به یکی از بزرگترین صرفه جویی در انرژی در خانه ها و ساختمان هایی تبدیل می کند که از آنها استفاده می کنند. برخی از سیرکولاتورهای Leo دارای یک تایمر هستند که می‌توان آن را طوری برنامه‌ریزی کرد که پمپ را فقط در زمان‌های خاصی از روز کار کند، اما معمولاً 12 تا 16 ساعت در روز کار می‌کنند، بنابراین اینها فقط پیشرفت‌های جزئی هستند.
ذخیره سازی توسط پمپ سیرکولاسیون لئو
خوشبختانه پمپ لئو مدل های بسیار کارآمد دیگری دارد که در عین صرفه جویی در مصرف انرژی، به همان میزان در مصرف آب صرفه جویی می کند. به عنوان مثال، این گزینه ها می توانند آب گرم را در صورت تقاضا تامین کنند یا از سایر راه حل های کنترلی پیشرفته در ساختمان های آپارتمانی بزرگ استفاده کنند.
این چرخه هوشمند آب علاوه بر صرفه جویی در قبض آب، باعث صرفه جویی بیشتر در قبض انرژی می شود. این باعث صرفه جویی در مصرف برق و آب می شود و هزینه لوله کشی را طی دو تا شش سال پرداخت می کند. با توجه به اینکه پمپ گردش خون Leo می تواند چندین دهه دوام بیاورد، این یک سرمایه گذاری گران است. پمپ های پیوسته کنترل شده با زمان همچنین باعث می شود که پمپ های آب گرم، جایگزین تمیزی برای گازهای آب گرم، برای مدت طولانی در حالت مقاومت الکتریکی غیرفعال کار کنند و آنها را به مانعی برای جایگزینی سوخت های فسیلی برای گرمایش آب خانگی تبدیل می کند.
به عنوان بخشی از تلاش‌های برقی‌سازی، شرکت‌های برق با قوانین ساختمانی تشویق و تشویق می‌شوند تا آبگرمکن‌های پمپ حرارتی بیشتری در ساختمان‌ها نصب کنند. پمپ های پیوسته و کنترل شده با تایمر از این تلاش ها جلوگیری می کند زیرا در هنگام نصب آبگرمکن پمپ حرارتی باید تعویض شوند و هزینه تعویض افزایش می یابد.
 
کف لئو را پمپ کنید
کاربرد پمپ اسکرید لئو
آب را از چاه های روستا خارج می کند
کشاورزی آبیاری و زهکشی با پمپ کف لئو.
آبیاری باغ ها و خانه های خانوادگی.
ساخت و ساز، آبزی پروری، استخرهای پرورش ماهی و غیره.
ویژگی های پمپ کف لئو
بدنه پمپ فولادی، بدنه موتور آلومینیومی
کویل مسی پمپ کف لئو
حفاظت حرارتی داخلی
شفت از جنس استنلس استیل است
مهر و موم مکانیکی دو طرفه
لئو یک پمپ فیلتر فولادی ضد زنگ نصب کرد
مشخصات پمپ اسکرید لئو:
حداکثر عمق غوطه وری: 5 متر
حداکثر دمای مایع: +40
سطح pH مایع بین 6.5 تا 8 است
میانگین محتوای ماسه 0.1٪ است. محدوده مواد جامد معلق تا 0.2 میلی متر است.
کلاس عایق: F
پمپ خانه لئو
 
آب و هوای سیاره ما به سرعت در حال تغییر است. آب زندگی است و ما نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم. به دلیل تغییرات آب و هوایی، بسیاری از کشورها با کمبود آب مواجه هستند. ایالت ها دارای مخازن و سدهایی برای ذخیره آب هستند، اما برای زنده ماندن در فصل بارانی دیگر کافی نیستند. یکی دیگر از پمپ های خانگی بسیار محبوب در بازار ایران، پمپ ابارا است.
آب های زیرزمینی نیز یک منبع آب مهم است. پمپ های آب مانند پمپ Leohouse می توانند برای جمع آوری آب از زمین برای آشامیدن، کشاورزی و مصارف خانگی استفاده شوند.
دو نوع پمپ آب اصلی وجود دارد، آنها خانگی و کشاورزی. این دو نوع به زیر مجموعه هایی شامل پمپ های آب، پمپ های آبیاری، پمپ های گریز از مرکز، پمپ های شناور و ... تقسیم می شوند.
ما از پمپ های خانگی مانند پمپ های Leo برای جمع آوری آب برای مصارف خانگی استفاده می کنیم. هدف تامین آب خانه هایمان است. این نوع پمپ قدرت چندانی ندارد زیرا برای تامین آب خانه شما نیازی به پمپ با قدرت بالا ندارد. از طرف دیگر پمپ های کشاورزی بسیار قدرتمند هستند. از منابع اصلی آب می گیرند و مناطق روستایی را آبیاری می کنند. کاربرد اصلی این نوع آبیاری زمین های کشاورزی است.
انواع پمپ خانگی لئو
مدل آی ساید leo futha
محیط پامو
پمپ حفاظت از محیط زیست خودکفا
پمپ کناری شناور
مدل جت با پمپ لئو
پمپ جت
پمپ جت استیل ضد زنگ
پمپ جت چاه عمیق
برگ نخل گریز از مرکز
پمپ سانتریفیوژ
پرایمینگ تایمر گریز از مرکز Pompa
پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای لئو
پمپ گریز از مرکز Leo دو مرحله ای 2ACm
پمپ گریز از مرکز چند مرحله ای 3(4)ACm
پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای فولاد ضد زنگ ACm100S
پمپ سانتریفیوژ فولاد ضد زنگ چند مرحله ای ACSm100S
پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای از جنس استنلس استیل XCm-C Leo
صدای پمپ استخر
پمپ استخر لیو یا پمپ تصفیه استخر لیو یکی از پرفروش ترین پمپ های لیو در ایران می باشد.
پمپ استخر XKP00
پمپ استخر XKP04

ماسک پاکسازی و زیبایی نوروزی

 بسیاری از افراد دوست دارند به طور طبیعی پوستی زیبا، درخشان و جذاب داشته باشند. یکی از روش هایی که به این نوع زیبایی کمک می کند پاکسازی پوست است که باعث کاهش لکه های تیره، آکنه، احتقان پوست، سلول های مرده و غیره می شود و پوستی شاداب و شاداب به شما می بخشد.

 

پاکسازی سریع پوست در منزل تا عید نوروز
چیزی برای نیو رز باقی نمانده است. بنابراین زمان زیادی برای شستن پوستم ندارم و در این مدت محدود باید از روشی استفاده کنم که بتوانم در این مدت کوتاه پوستم را بشورم. در زیر چند راه را به شما نشان خواهیم داد.
همچنین می توانید برای نظافت و مشاوره در مورد نحوه انجام آن مستقیماً از خدمات سرایداری 24 ساعته استفاده کنید. در این زمینه پزشک خانواده آنلاین می تواند راهی کاملا منحصر به فرد و قابل اعتماد برای داشتن پوستی بسیار شفاف و زیبا قبل از کریسمس به شما نشان دهد. https://fatemehhabashi.com/
 
با بخور بابونه پوستی زیبا و شفاف داشته باشید.
بخار آب داغ یکی از مهمترین مراحل پاکسازی صورت است. این روش منافذ پوست شما را باز می کند و چربی اضافی را به راحتی از بین می برد. اگر آکنه و جوش سرسیاه دارید، ۲ تا ۳ قاشق چایخوری بابونه خشک را به ۲ فنجان آب جوش اضافه کنید و صورت خود را بخارپز کنید. پس از پاک شدن دود، گل های بابونه را که در آب جوش ریختید بردارید و به مدت 5 دقیقه روی پوست خود قرار دهید. پس از آن صورت خود را با آب سرد بشویید و از یک مرطوب کننده بدون روغن استفاده کنید. می توانید این روش را ۲ تا ۳ بار در هفته تکرار کنید.
 
پاکسازی پوست نوروزی با جوانه گندم
یکی از موثرترین راه ها برای پاکسازی و جوانسازی صورت استفاده از ماسک جوانه گندم خانگی است. یک قاشق غذاخوری ماست کم چرب را با یک قاشق چایخوری پودر جوانه گندم مخلوط کنید و صورت خود را به مدت 5 دقیقه با حرکات دورانی ماساژ دهید. اجازه دهید این مخلوط به مدت 15 دقیقه روی پوست شما بماند تا خشک شود. بعد از این مرحله می توانید صورت خود را با آب سرد بشویید و از یک مرطوب کننده بدون روغن استفاده کنید. برای بهترین نتیجه، قبل از استفاده از ماسک، پوست خود را با آب داغ به مدت 5 دقیقه بخار دهید.
 
ماسک های زیبا برای عید نوروز
چند روز مانده به عید نوروز بهترین ماسک های پاکسازی پوست را برایتان آورده ایم. با ما همراه باشید تا بهترین تکنیک های تهیه ماسک های کاربردی و پاک کننده را بیاموزیم.
 
ماسک خیار با گلاب
برای تهیه این ماسک، خیار را با پوست برش دهید. یک قاشق چایخوری گلاب اضافه کنید و روی پوست بمالید و بعد از 10 دقیقه با آب سرد بشویید.
 
ماسک ماست و گردو
دو قاشق غذاخوری پودر نارگیل را با دو قاشق غذاخوری ماست مخلوط کنید و بگذارید 15 دقیقه روی صورتتان بماند سپس با آب سرد بشویید.
 
ماسک رازیانه و آویشن
چند ساقه آویشن تازه را خرد کرده و با دو قاشق چایخوری دانه رازیانه در ظرفی بریزید و نصف فنجان آب جوش اضافه کنید. سپس آبلیمو را بگیرید و به مواد قبلی اضافه کنید. مخلوط به دست آمده را صاف کرده و با پنبه روی صورت خود بمالید و بعد از 15 دقیقه با آب سرد بشویید.
 
 
از ماسک استفاده کنید
ماسک عسل و بادام
نصف قاشق چایخوری پودر بادام را به یک قاشق چایخوری عسل اضافه کنید و با حرکات دورانی روی پوست خود بمالید. صبر کنید تا این مخلوط خشک شود. ابتدا با آب گرم و سپس با آب سرد بشویید.
 
ماسک سفیده تخم مرغ
یک عدد سفیده تخم مرغ را با همزن بزنید تا کاملا سفید و کم رنگ شود. این کف را به مدت 15 دقیقه روی پوست خود بگذارید. پس از جذب و خشک شدن، پوست خود را با آب گرم و سپس آب سرد بشویید.
 
ماسک خانگی برای پوست های چرب
افرادی که پوست چرب دارند اغلب از مشکلاتی که این روغن روی پوستشان ایجاد می کند شکایت دارند. آکنه و جوش از جمله مشکلات هستند. ما به شما ماسک های مناسب برای پوست های چرب را پیشنهاد می کنیم:
یک قاشق غذاخوری گلاب، گلیسیرین و آبلیمو را با هم مخلوط کنید و بگذارید 20 دقیقه روی صورتتان بماند سپس با آب گرم بشویید. این مخلوط یک ماسک عالی برای خلاص شدن از شر جوش و آکنه است.
یک موز را در یک کاسه له کنید و 10 قطره آب لیمو و 1 قاشق چایخوری روغن زیتون به آن اضافه کنید تا خمیر مایعی به دست آید. این ماسک را به مدت ۱۵ دقیقه روی صورت خود بگذارید و سپس با آب گرم بشویید.
نصف قاشق چایخوری زردچوبه و دو قاشق غذاخوری عسل را با هم مخلوط کنید تا خمیری به دست آید. بگذارید خمیر به مدت 10 دقیقه روی پوست بماند و سپس با آب گرم بشویید.
 
ماسک صورت خانگی برای داشتن پوستی درخشان
با چند راه حل می توانید پوست روشن و شفاف تری داشته باشید. یکی از این روش ها استفاده از ماسک های طبیعی برای پاکسازی پوست است.
 
ماسک پاپایا و عسل، ماسک روشن کننده پوست
نصف فنجان پاپایای تازه را له کنید، سپس یک قاشق عسل اضافه کنید و مخلوط کنید. ماسک را روی پوست بمالید و بعد از 20 دقیقه صورت خود را با آب گرم بشویید. دوباره پوست را با آب خنک بشویید و به آرامی با حوله خشک کنید.
 
ماسک روشن کننده پوست پوست پرتقال خشک و ماست
پوست پرتقال خشک را به صورت پودر خرد کنید. یک قاشق غذاخوری پودر پرتقال را به یک قاشق غذاخوری ماست اضافه کنید. این ماسک را به مدت 15 تا 20 دقیقه روی پوست خود بگذارید و با آب گرم بشویید.
 
ماسک برای انواع پوست
ماسک خانگی برای پوست های خشک
این ماسک ها را می توانید به راحتی در منزل تهیه و استفاده کنید.
ماسک شکر و خیار برای پوست های خشک
نصف میوه را بپذیرید. یک قاشق شکر اضافه کنید و به مدت 30 تا 40 دقیقه در یخچال قرار دهید، پس از این مدت ماسک را روی صورت خود قرار دهید و بعد از 10 دقیقه صورت خود را بشویید و در نهایت از مرطوب کننده استفاده کنید.
 
ماسک هویج و عسل برای پوست های خشک
دو عدد هویج را با یک قاشق عسل مخلوط کرده و به مدت 10 تا 15 دقیقه روی صورت قرار دهید. سپس آن را با آب ولرم بشویید.
 
ماسک عدس و آرد نخود برای پوست های خشک
یک قاشق غذاخوری آرد چیلی و یک قاشق غذاخوری آرد عدس را به کاسه اضافه کنید. زردچوبه و چند قطره شیر را اضافه کنید و مخلوط کنید تا خمیر یکدستی به دست آید. لوسیون را روی پوست بمالید و پس از خشک شدن با آب ولرم بشویید.
 
چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد؟
البته، با در نظر گرفتن موارد فوق، به یاد داشته باشید که برای هر گونه نگرانی پوستی، بهتر است با یک متخصص پوست مشورت کنید. برای اینکه متوجه شوید باید با پزشک مشورت کنید یا خیر، می توانید از مشاوره آنلاین وب سایت 24 بهره مند شوید که در صورت نیاز شما را به پزشک متخصص ارجاع می دهد. در غیر این صورت می توانید از این مواد برای ساخت ماسک های بسیار کاربردی و مفید استفاده کنید.

لیست ۱۷ تایی از بهترین بازی های PS5 سال 2022: کدام رایگان است؟

 بهترین بازی های PS5 سال 2022 شامل موارد بسیار زیادی است که گلچین کردن آنها را دشوار می‌کند. با این حال ما در این قسمت بهترین‌های آن را برای شما جدا کرده‌ایم که می‌تواند به شما کمک کند تا تجربه بسیار خوبی را در بازی کردن با این گیم‌ها داشته باشید. این موارد به شرح زیر می‌باشند.

 
پلی استیشن‌ها یکی از پلتفرم‌های بسیار جذاب برای بازی‌ها هستند که می‌توانید بازی‌های PS4 را نیز در آن اجرا کنید. کمپانی سونی در این پلتفرم، لیست بازی‌های مختلفی را به صورت انحصاری برای PS5 ارائه کرده است که بر مزیت آن افزوده است. به عنوان مثال می‌توان به برخی عناوین مانند Rift Apart, Demon’s souls و یا Astro’s Playroom اشاره نمود. حال با ما باشید تا به بررسی بهترین بازی های PS5 سال 2022 بپردازیم.
 
بهترین بازی های PS5 سال 2022 کدامند؟
اگر بخواهیم به معرفی بهترین بازی های PS5 سال 2022 بپردازیم، لازم است بهترین موردی که تاکنون درنظر گرفته شده است را همینجا معرفی کنیم که به نام Ratchet & Clank: Rift Apart نام دارد. این بازی ترکیبی از جلوه‌های بصری است که داستان بسیار گیرایی را نیز دنبال می‌کند. شما می‌توانید با دسته‌های بازی DualSense در پلتفرم PS5 از بازی کردن با Ratchet & Clank: Rift Apart و قابلیت‌های آن بهره‌مند شوید. بنابراین تا این جای کار با بهترین و جامع‌ترین بازی آشنا شدیم.جوان ایرانی (irjavan.com)
 
اما ممکن است طرفداران مارول و قهرمانان آن نیز در این صفحه باشند و بخواهند تجربه بازی با این سوپر قهرمان‌ها را داشته باشند. برای این دسته از افراد بازی Spider-Man: Miles Morales را معرفی می‌کنیم که در آن داستان زندگی ابرقهرمان عنکبوتی در محله‌های نیویورک را روایت می‌کند. این بازی می‌تواند برای این دسته از افراد نیز بسیار جذاب باشد.
 
اما برای کسانی که به دنبال یک ماجراجویی سخت و طاقت فرسا و چالشی در بازی هستند، چیزی که ممکن است بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای به دنبال آن باشند، عنوان Demon’s Souls بسیار مناسب خواهد بود. شما می‌توانید معیارهای مختلف این بازی را که قبلا در سال 2008 مشاهده شد، با بهبود کیفیت و تجربه بصری زیبای آن، در سال 2020 مشاهده کنید. همچنین فریم ریت بالایی نیز ارائه شده است.
 
در نهایت نیز می‌توان به بازی Astro’s Playroom به عنوان یک بازی ماجراجویی جذاب اشاره نمود که برای گذراندن وقت گزینه مناسبی است. شما می‌توانید از بازی Martha Is Dead نیز برای کسانی که ژانر ترسناک را دوست دارند، استفاده کنید که با جلوه‌های بصری جذاب خود معرفی شده‌اند.
 
1-     بازی Ratchet & Clank: Rift Apart | رچت و کلنک: شکاف جدا سال 2022
اولین و بهترین بازی های PS5 سال 2022، همانطور که در بخش قبل هم اشاره کردیم، بازی Ratchet & Clank است که به عنوان پرفروش‌ترین بازی این پلتفرم نیز شناخته می‌شود. این برنامه را می‌توان بیشتر از یک عنوان بازی دانست و باید آن را نمونه‌ای از به کارگیری قابلیت‌های جدید کنسول درنظر گرفت. به عنوان مثال، در این بازی مکانیزم لودینگ سریع به کار گرفته شده است. همچنین برخی از قابلیت‌ها با کنترلر DualSense از PS5 ارائه می‌شوند. از دیگر ویژگی‌های جذاب این بازی می‌توان به گرافیک بصری جذاب، روایت داستانی زیبا، گیم پلی ویژه و مواردی از این قبیل اشاره کرد.
 
ژانر: سکوبازی، تیر اندازی سوم شخص
حالت: تک نفره
استودیو: اینسامنیاک گیمز
تاریخ انتشار: سال 2021
 
2-   بازی Demon’s Souls | دیمون سولز
عنوان بعدی دیگری که می‌توان در لیست بهترین بازی های PS5 سال 2022 معرفی کرد، بازی معروف دیمون سولز است که قبلا هم در سری PS3 بازی محبوبی شناخته شده است. این بازی در واقع یک نسخه ریمستر یا بازسازی شده از این نسخه است که توسط کمپانی‌های SIE Japan Studio و نیز Bluepoint Games ساخته شده‌اند. بنابراین در این نسخه شاهد برخی از اصلاحات مانند جلوه‌های بصری، گیم پلی، ارائه برخی از آیتم‌های جدید و نیز موارد دیگر اشاره کرد که می‌تواند طرفداران قدیمی این بازی را غافلگیر نماید.
 
ژانر: نقش آفرینی، اکشن
حالت: تک نفره، چند نفره
استودیو: بلوپوینت گیمز، استودیو ژاپن
تاریخ انتشار: سال 2020
 
3-  بازی Deethloop | دیث لوپ
عنوان دیگری که می‌خواهیم برای بهترین بازی های PS5 سال 2022 معرفی نماییم، یک بازی در سبک معمایی و نیز قتل است که به صورت بازی تیراندازی و شخص اول ارائه می‌گردد. در این بازی، به جای سبک اکشن و حمله مستقیم به دشمنان، می‌بایست یک مسیر و ماجراجویی را طی کنید که در آن با جمع آوری اطلاعات و سرنخ‌ها با محیط و دشمنان خود روبرو می‌شوید.
 
برخی از ویژگی‌های جذابی که باعث می‌شود تا این بازی به زیبایی روایت شود، عبارتند از: گیم پلی و جلوه‌های بصری جذاب، فضای سرد و روایت جذاب، شخصیت‌های دوست داشتنی. این بازی می‌تواند هم سرگرم کننده و هم باعث به فکر فرو رفتن شما شود.
 
ژانر: ماجراجویی، اکشن
حالت: تک نفره، چند نفره
استودیو: آرکین استودیوز
تاریخ انتشار: سال 2022
 
4-   بازی Elden Ring | الدن رینگ
از سری بازی‌های دارک سولز است که می‌توان آن را به عنوان ادامه سری معنوی Open World دانست. این بازی به عنوان بهترین بازی های PS5 سال 2022، یک سبک نقش آفرینی جذاب را ارائه می‌کند که شما می‌توانید با داشتن یک کاراکتر، در یک دنیای کاملا باز و در راستای یک داستان پیش بروید. بنابراین کسانی که چنین نوع سبک‌هایی را دوست دارند، بازی الدن رینگ را دنبال کنند.
 
شما می‌توانید در این بازی، امکان شخصی سازی بسیار زیادی را داشته باشید. همچنین لوازم این کاراکترها نیز قابل شخصی سازی است. همچنین از جذابیت‌های دیگر این بازی، می‌توان به مبارزات آن اشاره کرد که می‌توانند به شما در جذابیت بیشتر داستان آن کمک کنند.
 
ژانر: نقش آفرینی و اکشن
حالت: تک نفره، چند نفره
استودیو: فرام سافتور
تاریخ انتشار: سال 2022
 
 
5-   بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales | اسپایدرمن مارول: مایلز مورالز
این بازی که توسط سونی اینتراکتیو اینترتینمنت ساخته شده است، یک عنوان در بین بهترین بازی های PS5 سال 2022 است که دومین سری از بازی‌های مرد عنکبوتی مارول شناخته می‌شود. نسخه اول آن در سال 2018 ساخته شده است.
 
این بازی در یک دنیای جهان باز شکل می‌گیرد که همانند نسخه اولیه بازی است. مناطق این بازی، در شهر‌های منهتن و نیویورک است که پوشیده از برف می‌باشد. بازی در راستای یک داستان دنبال می‌شود و این کاراکتر می‌تواند از توانایی Venom Punch نیز بهره ببرد. شما باید در این بازی، از همشهریان خود در مقابل نیروهای زیرزمینی و نیز مخرب حفاظت کنید و اعتماد آنها را جلب نمایید.
 
ژانر: اکشن، ماجراجویی
حالت: تک نفره
استودیو: اینسامنیاک گیمز
تاریخ انتشار: سال 2020
 
 
6-   بازی Returnal | ریترنال
از عناوین متفاوتی که در این لیست می‌توان برای بهترین بازی های PS5 سال 2022 عنوان کرد، بازی ریترنال نام دارد. این عنوان می‌تواند در سبک اکشن یک تجربه بسیار منحصر به فرد و جالب به شما ارائه نماید و از ابتدا شما را در نقش قهرمانی به نام سلین درون بازی وارد می‌کند. بازی در سبک علمی تخیلی و فضایی توسط یک استودیو فنلاندی ساخته شده و منحصرا برای پلی استیشن 5 می‌باشد. همچنین این بازی در سبک روگ لایک ساخته شده است و یکی از بهترین‌ها در این زمینه می‌باشد. سبک روگ لایک، یک ژانر منحصر به فرد است که سخت‌ترین نوع بازی‌ها به شمار می‌آیند و نمونه آن را می‌توان در بازی دارک سولز مشاهده کرد.
 
داستان این بازی به این شرح است که یک خلبان فضایی، با داشتن وسایل و تجهیزات مسلح و پیشرفته در سیاره بیگانه گیر افتاده است و در یک حلقه زمانی گیر کرده است. پس از هر مرگ، سلین زنده می‌شود و از الگوی عبور از محیط‌های خارجی و مبارزه با موجودات فرازمینی با چشم‌اندازهای روبه‌رشد در جهانی همیشه در حال تغییر پیروی می‌کند. این سبک بازی با داشتن محیط‌های به ظاهر قدیمی اما مدرن بازی را به پیش می‌برد. یکی دیگر از ویژگی‌های متفاوت و زیبای این بازی، دشمنان متفاوت با سبک‌های تهاجمی مختلف است که از تکراری شدن بازی جلوگیری کرده و بازیکن را همیشه در حال تجربه و آموزش قرار می‌دهد.
 
ژانر: تیر اندازی سوم شخص، روگ لایک
حالت: تک نفره
استودیو: هاوس مارک
تاریخ انتشار: سال 2021
 
7-   بازی Final Fantasy VII Remake: Intergrade | فاینال فانتزی 7: باز خلق شده
در جایگاه هفتم از بهترین بازی های PS5 سال 2022، لازم است یکی از سری بازی‌های مشهور و قدیمی در لیست‌های مختلف بازی‌های PS اشاره کنیم که فاینال فانتزی 7 نام دارد. این بازی برای کنسول 4 ساخته شده و درس ال 2020 ارائه شد. البته باید گفت این نسخه، مدل بازسازی شده همین بازی در سال 1997 است که در آن زمان نیز توسط شرکت اسکوتر اتیکس ساخته شده بود. قابل ذکر است که این بازی برای ویندوز نیز ارائه شده است.
 
داستان این بازی، در شهری به نام میدگار است که در آن سربازی اجیر شده به نام کلاود استرایف در یک نبرد با شرکت شینرا و سفیراث، نام سرباز سرکش آن شرکت دارد. این بازی در سال 2021 برای پلی استیشن 5 نیز ارائه شد. از جمله مزایا و نقاط قوتی که برای این بازی تعریف شده است، می‌توان به داستان آن، گرافیک و نیز روند بازی اشاره کرد که سبب شده است تا منتقدان آن را یک موفقیت تجاری دانسته و همین عوامل سبب شد تا این بازی به عنوان یکی از سریع‌ترین بازی‌ها در فروش با فروش 3.5 میلیون نسخه‌ای آن مواجه شود. به صورت خلاصه راجع به این بازی در لیست بهترین بازی های PS5 سال 2022 می‌توان به مشخصات زیر اشاره کرد که عبارتند از:
 
ژانر: نقش آفرینی، اکشن
حالت: تک نفره
استودیو: اسکوتر انیکس
تاریخ انتشار: سال 2021
 
8-   بازی Assassin’s Creed Valhall | اساسینز کرید والهالا
از سری بازی‌های جذابی که همواره باید آن را در لیست بهترین بازی های PS5 سال 2022 قرار دارد،می‌توان به نسخه‌ای جدید از اساسینز کرید اشاره کرد. در این سری، اما داستان راجع به حمله وایکینگ‌ها به انگلیس (بریتانیای بزرگ) است که در قالب داستان یک شورشگر به نام ایوور روایت می‌شود. ویژگی‌های مختلفی را می‌توان برای این بازی بیان کرد که شامل حجم زیاد و تنوع اسلحه‌های آن است که می‌توانید انتخاب کنید. همچنین بازی در یک محیط جهان باز ارائه شده است که می‌توانید محیط باز آن را توسط قابلیت Odin Sight به کمک یک کلاغ در مناطق مختلف مشاهده کنید.
 
بازی اساسینز کرید والهالا از بهترین بازی های PS5 سال 2022، نسخه‌ی 21 ام از سری بازی‌های اساسینز کرید است که یکی از طراحان این بازی، فردی ایرانی به نام اراد حیدری می‌باشد. داستان بازی در سال 873 میلادی بوده و فضای قدیمی دارد. قابل ذکر است که شما می‌توانید در این بازی، هم شخصیت زن و هم مرد را انتخاب کنید. این بازی همچنین عناصری از اساسینز کرید ایسو را نیز در خود دارد. شما می‌توانید این بازی را در سیستم عامل‌هایی مانند اکس باکس، ویندوز، پلی استیشن 4  نیز اجرا کنید.
 
ژانر: اکشن، نقش آفرینی، مخفی کاری، ماجراجویی
حالت: تک نفره
استودیو: یوبی سافت مونترال
تاریخ انتشار: سال 2020
 
9-   بازی Astro’s Playroom | اتاق بازی استرو
یک عنوان بازی فانتزی و مفرح برای گیمرها، بازی Astro’s Playroom در سال 2020 نام دارد که بهترین بازی های PS5 سال 2022 شناخته می‌شود. این بازی، دنباله‌ای برای بازی Astro Bot Rescue Mission است که در سال 2018 ارائه شد. بازی در یک محیط 3 بعدی ارائه می‌شود که شما می‌توانید با استفاده از دسته DualSense شخصیت رباتیک خود را کنترل کنید. این بازی می‌تواند تنوع حرکات مانند پرش، مشت زدن، شناور شدن و غیره را در اختیار بگذارد. بازی شما در یک دنیا به نام CPU Plaza شروع می‌شود و شامل چند مرحله مانند GPU Jungle، کولینگ اسپرینگز، Memory Meadow و غیره است. دو بخش دیگر نیز در این بازی قرار دارد که به نام‌های Network Speed ​​Run و PlayStation Labo شناخته می‌شود.
 
این بازی رایگان، برمبنای کنترلر دوال سنس تجربه‌های جدیدی را ارائه می‌کند که می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید یک بازی تفریحی چندساعته را تجربه کند. همچنین باید گفت بازی فضای نه چندان پیچیده‌ای دارد و برای نوجوانان مناسب است.
 
ژانر: پلتفرم
حالت: تک کاربره
استودیو: ژاپن استودیو
تاریخ انتشار: سال 2020
 
 
10-  بازی Dirt 5 | دیرت 5
بدون شک، در این لیست بازیکنان و پلیرهایی هستند که در لیست بهترین بازی های PS5 سال 2022، به دنبال بازی‌های اسپورت و مسابقه‌ای هستند. در این حالت به عنوان اولین مورد، می‌توان به بازی دیرت 5 اشاره کرد که به عنوان یک بازی برای شبیه‌سازی رانندگی شناخته می‌شود. این گیم، 14 امین بازی ویدیویی است که از Colin McRae ساخته شده و می‌توانید آن را با تنوع ماشین‌ها و لوکیشن‌های مختلف مانند نیویورک یا شهرهای چین و غیره بازی کنید.
 
این بازی برای سیستم‌عامل‌هایی مانند مایکروسافت ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و 5 ارائه شده و تاکنون نیز بازخوردهای بسیار خوبی را از کاربران خود دریافت نموده است. شما می‌توانید نسخه‌های کرک شده این بازی را نیز دریافت کنید که برای سیستم عامل ویندوز ارائه شده است. در نسخه 5، مسابقات آفرود واقعی‌تر از همیشه برگزار شده‌اند که از علل این امر می‌توان به درنظر گرفتن لوکیشن‌هایی با طراحی دقیق، آب‌و‌هواهای مختلف، اشاره کرد. شما می‌توانید حداکثر این بازی را به صورت 4 نفره بازی نموده و به رقابت با دوستان خود بپردازید.
 
ژانر: مسابقه‌ای و ماشینی
حالت: تک نفره، چند نفره
استودیو: کد مسترز
تاریخ انتشار: سال 2020
 
11-   بازی Devil May Cry 5: Special Edition | شیطان هم می‌گرید 5
این بازی به عنوان 5امین سری از Devil May Cry و 11امین عنوان از بهترین بازی های PS5 سال 2022 در این لیست، نخستین بار در سال 2018 برای سیستم‌عامل PS4 ارائه شده و اکنون نیز سیستم‌ عامل‌های مختلفی مانند ویندوز، ایکس باکس وان و PS5 نیز آن را اجرا می‌کنند. این بازی براساس 3 کاراکتر طراحی شده است که شامل دانته، وی و نیز نرو است. نسخه ویژه این بازی تنها برای کنسول PS5 و ایکس باکس وان عرضه شده است.
 
بازی پنج سال پس از Devil May Cry 4 اتفاق می‌افتد و سه جنگجو با قدرت‌های شیطانی، دانته، نرو و یک قهرمان جدید به نام V را دنبال می‌کند. آنها تلاش می کنند تا پادشاه شیطان اوریزن را از نابود کردن جهان انسان بازدارند. در طول سفر خود در شهر Red Grave، بازیکن می‌تواند از این شخصیت‌ها در ماموریت‌های مختلف استفاده کند. هر کدام از آنها راه خود را برای مبارزه و قوی‌تر شدن دارند. در این بازی، از رمز و راز بازیکن V به همراه ارتباط او با اوریزن نیز پرده برداری می‌شود.
 
با توجه به این تغییرات و طراحی جذاب و بهبود یافته آن، شما می‌توانید از خط داستانی بهبود یافته این نوع بازی بهره‌مند شده و تا مدت‌های طولانی سرگرم شوید.
 
ژانر: اکشن، هک اند اسلش، ماجراجویی
حالت: تک نفره، چند نفره
استودیو: کپ کام
تاریخ انتشار: سال 2019
 
 
12-  بازی Call of Duty: Black Ops Cold War | ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اوپس
قطعا در لیست بهترین بازی های PS5 سال 2022، بازی‌هایی از سری کالاف دیوتی قرار خواهند داشت که می‌توانید از آنها برای تجربه یک بازی جذاب و مهم استفاده کنید. این بازی در سال 2020 ساخته شده و برای پلتفرم‌های مختلف به صورت جهانی برای PS4، PS5 و سیستم‌های دیگری مانند ویندوز و اکس باکس وان ساخته شده است. بازی ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اوپس به عنوان نسخه 6ام از بلک اوپس بوده و در کل نسخه 17 از بازی کالاف دیوتی است. دنباله این بازی از ندای وظیفه بلک اوپس است.
 
داستان این سری، روایتگر جنگ سردی است که در اواسط دهه 1980 جریان دارد. در این بازی، داستان پیرامون دنبال کردن یک جاسوس شوروی به نام پرسئوس است که هدف او براندازی آمریکا به جهت متوازن کردن قدرت در جهت شوروی است. شما به عنوان یک بازیکن به نام “بل” وارد این بازی می‌شوید که در یک گروه چندملیتی به مدیریت راسل آدلر قرار دارید. برخی از شخصیت‌های بلک اوپس نیز در این بازی حضور دارند که شاملAlex Mason، Frank Woods و Jason Hudson است و میسون نیز شخصیت قابل بازی در ماموریت‌های خاص می‌باشد.
 
ژانر: تیراندازی اول شخص
حالت: تک نفره، چند نفره
استودیو: تری آرک، ریون سافتور
تاریخ انتشار: سال 2020
 
13-  بازی Godfall | گادفال
از بهترین بازی های PS5 سال 2022 می‌توان به یک عنوان نقش آفرینی دیگر که منحصرا برای این پلی استیشن 5 و 4 نیز در نظر گرفته شده است اشاره نمود که در سال 2020 منتشر شده است. این بازی به عنوان اولین گیم برای پلی استیشن 5 اعلام شده بود.  برخی از ویژگی‌های این بازی شامل گرافیک بسیار جذاب، محیط‌ها و نبردهای فوق العاده و نیز محیط‌های بسیار زیبا اشاره کرد که قطعا در گرافیک‌ بالا می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند.
 
به طور کلی، ژانر بازی اکشن است و شما در یک دنیای فانتزی بسیار جذاب که در قلمروها با آب و هواهای مختلف تقسیم می‌شوند، قرار می‌گیرید. در این بازی شما در نقش شوالیه‌هایی حاضر هستید که می‌بایست در مقابل هجوم بیگانگان به دنیای خود از آنها محافظت کنید. در این حالت، شما باید در کنار انبوهی از هم قطاران و جادوگران به مبارزه و تجربه چالش‌های بسیاری بپردازید که همگی منجر به حفظ توانایی‌های شما خواهد شد. دشمنان، مجموعه‌ای از موجودات سریع و خطرناک هستند که می‌بایست برای مقابله با آنها تمام مهارت‌های خود را به کار گرفته و از امکانات مناسب استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید آیتم‌ها و سایر مواردی که در این بازی و دنیا قرار داده شده‌اند را غارت نمایید.
 
ژانر: اکشن، نقش آفرینی
حالت: تک نفره و چند نفره
استودیو: کنتریلی گیمز
تاریخ انتشار: سال 2020
 
 
14-   بازی The Pathless | بی راه
این بازی در سبک ماجراجویی و اکشن ساخته شده است و شما می‌توانید آن را به صورت سوم شخص بازی کنید. در این بازی، بایستی در نقش یک شکارچی بازی کنید که در یک دنیای بزرگ، بایستی راه رفع نفرین جزیره را پیدا کند. مبارزه با استفاده از تیر و کمان‌های او انجام می‌شود. این کاراکتر همچنین از یک عقاب استفاده می‌کند که می‌تواند به او کمک کند تا پرواز نماید. بازیکنان برای یافتن مکان های مورد علاقه باید از “Spirit Vision” استفاده کنند. با کاوش در دنیای بازی و حل پازل، بازیکنان کریستال هایی را جمع آوری می کنند که می توان از آنها برای ارتقاء توانایی های عقاب استفاده کرد. برخی از پازل ها همچنین کریستال هایی را ارائه می دهند که به بازیکن کمک می کند تا توانایی های عقاب را ارتقا دهد، با این کریستال ها نیز به طور تصادفی در سراسر جهان پراکنده شده اند.
 
این بازی می‌تواند یک بازی سبک با محدودیت سنی +16 می‌باشد که تا مدت‌ها قادر است شما را سرگرم نماید. به صورت خلاصه راجع به مشخصات این مورد از بهترین بازی های PS5 سال 2022 باید گفت:
 
ژانر: اکشن، ماجراجویی
حالت: تک نفره
استودیو: Giant Squad
تاریخ انتشار: سال 2022
 
15-   بازی Horizon Forbidden West | هورایزن غرب ممنوعه
یکی از عناوینی که در این مقاله می‌بایست در رتبه‌های بالاتری قرار گیرد، بازی هورایزن غرب ممنوعه می‌باشد که در سبک نقش آفرینی و اکشن به عنوان بهترین بازی های PS5 سال 2022 شناخته می‌شود. این بازی در سال 2022 عرضه شده و توانسته است به صورت کلی واکنش‌های بسیار خوبی را از کاربران دریافت کند.
 
در واقع هورایزن در این نسخه، ادامه دهنده Horizon zero down در سال 2017 است که به صورت تک نفره و جهان باز شروع می‌شود. این بازی در یک نسخه پسا آخرالزمانی از غرب ایالات متحده است که پس از یک رویداد انقراض ناشی از ازدحام ربات‌های سرکش، روایت می‌گردد. در رابطه با گیم پلی بازی باید گفت بازیکن می‌تواند جهان باز را کشف کند و با استفاده از سلاح‌های مختلف در برابر موجودات ماشینی متخاصم، ماموریت‌ها را تکمیل  کند. این بازی هم برای PS5 و هم PS4 منتشر شده است.
 
ژانر: نقش آفرینی واکشن
حالت: تک نفره
استودیو: گوریلا گیمز
تاریخ انتشار: سال 2022
 
 
16-  بازی Resident Evil Village | رزیدنت اویل روستا
Resident Evil یکی از عنوان‌های همیشگی در بازی‌های مورد توجه پی سی و کنسول است که در نسخه Village بیش از هرچیزی به سمت فانتزی بودن خود گام برداشته است. از دست‌های بریده‌شده که به سادگی می‌توان آن‌ها را دوباره به هم وصل کرد، تا عروسک‌های قاتل شناور، تا خون‌آشام‌هایی با قد 9 فوت، Resident Evil Village مانند یک بازی هولناک است که واقعا حس جنون‌زدگی را ارائه می‌نماید.
 
این بازی از بهترین بازی های PS5 سال 2022، به عنوان 11 امین نسخه از مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل شناخته می‌شود که دنباله نسخه 7 خود یعنی رزیدنت اویل: بایوهازارد را دنبال می‌نماید.این نسخه داستان ایتن وینترز است که پس از برخورد سرنوشت ساز خود با فردی به نام کریس ردفیلد، اکنون برای پیدا کردن دختر گم شده‌اش به یک روستا وارد می‌شود. اما این روستا پر از موجوداتی است که جهش یافته و ترس را به خوبی برای مخاطب القا می‌کنند.
 
همچنین بازی چند نفره آن نیز ارائه شده است که بر جذابیت بیشتر آن می‌افزاید. به طور کلی، سیستم عامل‌هایی از جمله مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان و نیز گوگل استادیا از آن پشتیبانی می‌کنند. جالب است بدانیداین نسخه برنده جایزه بهترین بازی سال در رویداد جوایز گلدن جوی استیک نیز شده است.
 
ژانر: ترسناک، بقا
حالت: تک نفره، چند نفره
استودیو: کپ کام
تاریخ انتشار: سال 2021
 
17-  بازی Ghost of Tsushima Directors Cut | شبح تسوشیما
در نهایت، آخرین عنوان از بهترین بازی های PS5 سال 2022 را به بازی شبح تسوشیما اختصاص می‌دهیم که قابل نصب در نسخه PS4 نیز می‌باشد.این بازی تاکنون توانسته است بازخورد مثبتی را از سوی پلیرهای خود داشته و نقد‌های خوبی را بگیرد. شمادر این بازی، در یک محیط جهان باز هستید که داستان آن راجع به سرزمین تسوشیما است. این بازی در دوره تهاجم اول مغول‌ها در ژاپن روایت می‌کند و به طور کلی فضای بازی در قرن 13 انجام می‌گردد.
 
داستان بازی از جایی شروع می‌شود که شما در نقش جین ساکای، به عنوان یکی از سامورایی های باقی مانده و قدرتمند، که عموی خود را نجات دهید. عموی او توسط مغول‌ها اسیر شده است. با ادامه این بازی، داستان تا جایی پیش می‌رود که او یک گروه مقاومت را تشکیل می‌دهد و می‌بایست از حمله مغول‌ها جلوگیری کرده و آنها را خنثی کند. حال او باید از سلاح‌های جدید و تاکتیک‌های تازه استفاده نماید و شما می‌بایست او را کمک کنید.
 
این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی های PS5 سال 2022 در این لیست بازتابهای مختلفی را از سوی دیگران دریافت کرده است. همچنین جالب است بدانید به عنوان پرفروش‌ترین بازی در انگلیس (در هفته اول) شناخته شده و در مجموع 212915 در هفته اول پخش آن در ژاپن نیز فروش رفته است که رکورد جدیدی است. در نهایت با توجه به آخرین آماری که در اواخر سال 2020 اعلام شده است، این بازی تاکنون بیش از 5 میلیون نسخه از خود را به فروش رسانده است.
 
ژانر: اکشن، ماجراجویی و مخفی کاری
حالت: تک نفره، چند نفره
استودیو: ساکر پانچ پروداکشنز
تاریخ انتشار: سال 2021
 
 
سوالات متداول راجع به بهترین بازی های PS5 سال 2022
در انتها برخی از سوالات پرتکراری که ممکن است کاربران راجع به بهترین بازی های PS5 سال 2022 داشته باشند را بیان می‌کنیم که به شرح زیر می‌باشند:
 
چه بازی‌هایی برای PS5 عرضه می‌شوند؟
از جمله این بازی‌ها می‌توان گفت: RPG تاکتیکی Firaxis Marvel’s Midnight Suns، بازگشت Criterion به Need for Speed ​​و بازی ترسناک بقا The Callisto Protocol. دنباله ترسناک Hello Neighbor 2 ، Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion.
 
آیا بازی‌های PS5 را میتوان در PS4 بازی کرد؟
برخی از عناوین بازی‌های PS4 قابل اجرا در نسل 5 هستند. اما بازی‌هایی که صرفا برای PS5 ارائه‌ شده‌اند، این قابلیت را ندارند و می‌بایست در همین پلتفرم بازی شوند.
 
چند نمونه از بهترین بازی های PS5 سال 2022 را نام ببرید.
از جمله عناوینی که میتوان در این بخش بیان کرد، باید گفت: Demon’s Souls و نیز Horizon Forbidden West که بازی‌های بسیار جذابی در حوزه نقش آفرینی خواهند بود. همچنین دو بازی دیگر با توجه به نظر سنجی وجود دارند که شامل Demon’s Souls و Elden Ring در رتبه بندی متاکریتیک معرفی می‌شوند.
 
شما کاربران مجموعه جوان ایرانی می توانید پیشنهاد و تجربیات خود برای بازی در بهترین بازی های PS5 سال 2022  را در قسمت کامنت های این بخش با ما در میان بگذارید.

چگونه محتوای وب سایت ایجاد کنیم؟ (سفارش آنلاین نشان داده شده است)

 چگونه برای یک وب سایت محتوا تولید کنیم؟ (سفارش آنلاین نمایش داده شد)

هزینه تولید محتوای سفارشی بالاتر است. برخی بر این باورند که کیفیت محتوای آنها بالاتر است. این تفکر واقعا اشتباه است. خوب این سوال ممکن است برای شما باشد؛ پس چه محتوایی را باور کنیم؟ چه نوع محتوایی می توانیم برای کسب و کار یا محصول خود ارائه کنیم؟ […]
برخی از افراد فکر می کنند که هرچه هزینه بیشتری برای تولید محتوای سفارشی بپردازند، کیفیت محتوای آنها بالاتر می رود. این تفکر کاملا اشتباه است! خب، ممکن است این سوال در ذهن شما باشد، پس چه محتوایی را باور کنیم؟ چه محتوایی را می توانیم به کسب و کار یا محصول خود اختصاص دهیم؟ چگونه تعیین کنیم که آیا محتوا بهینه شده است یا خیر تا کاربران نه تنها ما را به راحتی در اینترنت پیدا کنند، برند ما را بشناسند، بلکه مخاطبان ما را برای مدت طولانی با محتوای ما درگیر نگه دارند؟ سوال به زودی سایت ما را ترک نمی کند؟ به کدام شخص یا شرکت تولید محتوا اعتماد کنیم؟ کجا می‌توانیم نویسندگانی را پیدا کنیم که محتوای عالی تولید می‌کنند، با قیمت‌های مناسب کار می‌کنند و زمان تحویل مناسبی برای سفارش‌های تولید محتوا دارند؟ در این صفحه مراحل مدیریت تولید محتوای با کیفیت و خوب را توسط کارشناسان سئو و محتوا (https://neshoonet.ir) توضیح می دهیم.
مزایای بازاریابی چیست؟
بیشتر مدیران کسب و کار ترجیح می دهند به جای استخدام کارمندان جدید تولید محتوا، خدمات تولید محتوا را به یک فرد یا شرکت با تجربه برون سپاری کنند. یکی از مزایای برون سپاری کار تولید محتوا این است که باعث صرفه جویی در زمان و بی نیازی از استخدام و آموزش نیروهای تولید محتوا می شود. همچنین هزینه سفارش تولید محتوا بسیار کمتر از هزینه آموزش حضوری است، سپس تولید محتوا برای شما و پرداخت هزینه. از سوی دیگر، بسیاری از نویسندگان هستند که بر اساس تجربه خود، محتوایی را در اختیار شما قرار می دهند که نرخ تبدیل قابل توجهی ایجاد می کند. البته باید به این افراد و شرکت ها اعتماد کرد. سایت نشونت دارای نویسندگان مجرب، حرفه ای و متخصص می باشد و شما می توانید به راحتی مطالب خود را از تیم نشونت درخواست کنید.
زمان بندی بحث ها گام مهمی در نوشتن محتوا است
همانطور که می دانید برای تولید محتوای سئو باید تمام اصول اولیه را بدانید. حال، اگر اطلاعات کافی در مورد این اصول ندارید، از به روز رسانی الگوریتم جدید گوگل اطلاعی ندارید، یا به طور کلی نکات تولید محتوا را نمی دانید، از مشاور تیم نمایش خود بخواهید تا آنها را ارائه دهد. و این توضیحات اطلاعات درخواستی با تجزیه و تحلیل کسب و کار شما انجام می شود و مانند ارائه محتوای تکراری از پیش تعیین شده برای کسب و کار شما نیست. بنابراین توضیحاتی که دریافت می کنید کاملاً با شرایط فعلی سایت و کسب و کار شما سازگار است.
چه زمانی به اپلیکیشن بازاریابی محتوا نیاز دارید؟
ما به این نتیجه رسیده ایم که اساس همه کسب و کارها تولید محتوا برای وب سایتشان است. همه چیز به پیشرفت سایت بستگی دارد. ما باید تولید محتوای خلاقانه و حرفه ای برای وب سایت خود را جدی بگیریم. این محتوا می تواند محتوایی باشد که پس از خرید گزارشی از برنامه خود به دست می آورید یا حتی محتوایی که می تواند پس از سفارش بک لینک ایجاد شود. در هر صورت، شما به محتوای با کیفیت نیاز دارید.
ممکن است سوالات زیادی در مورد این موضوع در ذهن شما وجود داشته باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد سفارش مطالب برای سایت، فقط با شماره 09115370900 یا 01391012617 تماس بگیرید. کارشناسان Neshoonet.ir آماده مشاوره رایگان به شما هستند.

مدل تعالی سازمانی

هفت کاری که برای موفقیت طرح کسب و کار باید انجام دهید

حاکمیت شرکتی همچنین، ساختاری را فراهم می کند که از طریق آن اهداف شرکت تعیین شده و ابزار دستیابی به این اهداف و نظارت بر عملکرد تعیین می شود. شما باید با ترسیم چشم اندازی برای کسب و کار خود تعیین کنید که در یکسال، سه سال یا پنج سال آینده در پی رسیدن به کجا هستید. وی با تاکید بر اینکه به نظر میرسد برخی به این نتیجه رسیدهاند که اقتصاد دیجیتال باید محدود شود، گفت: جدا از ماجرای مالیات و بیمه، امروز با قوانین نانوشته روبرو هستیم. ولی الان قوانین نانوشتهای وجود دارد که باید محدود شویم. یک روز نمیشود کامنت بگذاریم، یک روز دسترسی به استوری محدود است و یک روز پست گذاشتن مشکل دارد. طرح ناب سریع تر، آسان تر و کارآمد تر از یک طرح کسب و کار رسمی است چرا که شامل خلاصه، توصیف و جزئیات پس زمینه ای که شما و شرکا، یا کارکنانتان از قبل می دانید نمی شود. چگونه میتوانیم یک تحلیلگر کسب و کار باشیم؟ در ادامه برای انتخاب بهترین مشاور مدیریت کسب و کار با ما باشید… الفت نسبت گفت: امروز دیگر نمیتوانم بگویم امیدوارم وضعیت بهتر میشود نکته این است که اصلا قادر نیستیم وضعیت فعلی را مدیریت کنیم چرا که در قانون به صورت شفاف در مورد نحوه جبران خسارت اختلالاتی که به وجود می آید صحبت نشده در نتیجه همه چیز به ضرر خدماتگیرنده است.

به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارتهای حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است. دکتر ناصر باقریمقدم با بیان اینکه مهاجرت نخبگان وجود دارد، گفت: این امر قابل کتمان نیست و ما بررسیهایی انجام دادیم که ببینیم دلایل خروج نخبگان از کشور چیست و این بررسیها نشان داد که عمده دلایل آن "تصور آینده" و "نبود شغل" مناسب و همچنین فراهم نبودن زیر ساختهای زندگی بوده است. از یک سو میگویند اینستاگرام فیلتر نیست اما از سوی دیگر وضع اختلالات در این بشکه قابل کتمان نیست. از سوی دیگر در دولت سیزدهم، دیوان عدالت اداری رای داد که اپراتورها باید جریمه شوند چون خاطی هستند با این حال همچنان کلابهاوس فیلتر است . این در حالی است که هیچ جایگزینی برای اینستاگرام در نمونه داخلی نداریم .آقایان وزارت ارتباطات در صدا و سیما از دستاوردها صحبت میکننداما مردم چیزی دیگر را میبینند. مرکز مشاوره گروه کلید با هدف ارائه راهکار جامع برای کارآفرینان ایجاد شده است و خدمات مورد نیاز کارآفرینان را با اطمینان از کیفیت و هزینه در اختیار آنها قرار می دهد. نتایج این پژوهش میتواند موجب بسط مبانی نظری پژوهشهای گذشته در ارتباط با هزینه بدهی در کشورهای در حال توسعه از جمله ایران شود.

یعنی اگر ارتباطات سیاسی شرکتها افزایش یابد، هزینه بدهی کاهش خواهد یافت. کارکنان وزارت ارتباطات میدانند تست سرعت سنج می تواند نت داخلی را بسنجد و تمام. یا اختلالات دور از چشم وزیر رخ می دهد یا در حالت دوم میدانند اختلال از کجاست و اقدامی نمیکنند که هر دو وضعیت فاجعه بار است. وی گفت: شما گزارش وزیر را نگاه کنید تست سرعت داخلی استناد میکند در حالی که مدیرعامل یکی از اپراتورها رسما اعلام کرد بیش از هشتاد درصد پهنای باند ما بین المللی است. یک طرح کسب و کار به شما کمک میکند تا مراحل بعدی کسب و کارتان را به طور واضح شناسایی کنید؛ حتی اگر به سرمایه گذار هم برای کسب و کارتان نیاز نداشته باشید. یک کسبوکار عالی، مشکلات مشتری را حل میکند. در ادامه سینا تفنگچی کارشناس آی.تی نیز گفت: ما با مشکلات واقعی در فضای مجازی روبرو هستیم و مهمترین مشکل ما نیز توهم دانایی در مسئولان کنونی است. معمولا برای سه سال اولیه ی شرکت است. هدف از تدوین طرح کسب و کا، معمولا ارائه مستنداتی به سرمایهگذار است. طالب تاکید کرد: از کسانی که ۲۱ سال است فروشگاه اینترنتی دارند بپرسید چرا اینقدر قطعی داریم؟ عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاههای اینترنتی شهر تهران گفت: متاسفانه اختلال اینترنت ضربات جبران ناپذیری را به کسب و کارهای مجازی زده است.

وی گفت: قانون نوشته شده در این بخش همان طرح صیانت بود که کنار گذاشته شد اما الان به صورت نانوشته برخی اشخاص عقیده دارند باید ترمز این رشد کشیده شود و از این جا به بعد، به جای توسعه در کسب و کارها، وضعیت موجود را حفظ کنیم.حالا این را با کشورهای همجوار مانند ترکیه و امارات مقایسه کنیم تا ببینیم سرمایه گذاری و انرژی آنها چقدر است. پارادایمی که در بالا اشاره شد، اگرچه در ارتباط با مشاوران کهنه کار و صاحب نظر در سمت مشاوره سازمان های بزرگ مصادیق عینی داشته، اما در خصوص هسته های کارآفرین، استارتاپ ها و SMEها وضعیت به گونه ای کاملاً متفاوت است. با این وجود لزوم کسب و کار های همچون تولید کننده ، تامین کننده ، عرضه کننده و خدماتی به عنوان کسب و کار های زیربنایی برای حفظ و پویایی اقتصاد الزامی است و ما شاهد مبادلات نقدینگی قابل توجه در این بخش کسب و کار نسبت به کسب و کار های مجازی می باشیم . به ماجرای فیلترینگ کلاب هاوس نگاه کنید. ما قبلا بحث فیلترینگ و بستن کسب و کارها را داشتیم. اشخاص با تجربه کمتر چون مرگ کسی را ندیده ­اند گمان می­ کنند عمر جاودان است!

https://www.narbonbd.com/efqm-2020/

اگر ردیابی آنلاین گزینه موردنظر شما باشد

نرم افزار ردیابی دستگاه که با نام Tracksolid Pro می باشد بی شک از بهترین و به روز ترین نرم افزار های ردیابی در سطح جهان است که با به روزرسانی های مداوم و اضافه کردن قابلیت های جدید در فاصله های زمانی مختلف خود را به عنوان یک نرم افزار جامع و کامل معرفی کرده است. این گزارشات مناسب برای سازمان ها و شرکت هایی می باشد که به دنبال اطلاعات دقیق و کامل هستند. یا مثلا شما یک شرکت تبلیغاتی هستید که تعدادی کارت پخش کن یا افرادی برای تبلیغات زبانی در سطح شهر دارید میتوانید به هر کدام یک دستگاه ردیاب بدهید و در سیستم ببینید در هر لحظه کجای شهر هستند یا چه مسیری را طی کرده اند و آنها را بهتر ساماندهی کنید . در صورتی که شخصی ردیاب را پیدا کند و عمل جدا سازی را انجام دهد دستگاه به شماره مالک ردیاب پیامک ارسال کرده و اطلاع رسانی می کند و وقتی که قاب و محافظ دستگاه باز شود هشداری مبنی بر باز شدن دستگاه ارسال خواهد کرد و همینطور هشدار های ضعیف شدن باتری دستگاه و تعویض سیم کارت دستگاه نیز وجود دارد. ردیاب هایی که برای سالمندان طراحی و تولید می شوند ، اغلب در شکل دستبند ، ساعت و یا ردیاب های مکعبی همراه ساخته می شوند.

 
گزارش هایی مانند مکان های رفته ردیاب، میزان مسافت طی شده، زمان های توقف ردیاب و خودرو و محل توقف آن، قطع شدن برق ردیاب در هر زمان که رخ داده و … که این مدت قابل تنظیم نیز می باشد. جیپیاس دیاگ خودرو که با نام OBD نیز شناخته میشود، نوع دیگری از ردیاب است که نصب آن کمی پیچیدهتر از مدلهای آهنربایی است. اکثر این نرم افزار ها متن باز هستند ( Open Source) و سورس آن ها در اینترنت موجود می باشد که با کمی جست و جو می توانید آن ها را در اینترنت پیدا کنید. ردیاب خودرو وسیله ای است که به صورت مخفی در خودرو نصب شده و محل دقیق خودرو را روی برنامه ردیابی نشان می دهد. قیمت ردیاب در بازار باتوجه به کیفیت قطعات، نرم افزار ردیابی و پشتیبانی آن متفاوت بوده و این سه نکته در خرید ردیاب خودرو بسیار حائز اهمیت است. ردیاب شخصی مخفی IR160 در ایران رهیاب در سه نمونه مختلف ارائه می شود که دارای کارایی و کیفیت کاملا مشابه هستند و تفاوت آنها در حجم باتری و میزان ساعات استفاده است. 35 تا 40 روز به صورت آنلاین و سه سال بصورت آفلاین قابل استفاده است.
 
اگر ردیابی آنلاین گزینه موردنظر شما باشد، باید هزینههای ناشی از مصرف اینترنت را در نظر داشته باشید. اما نمونه ردیاب خودرو آنلاین به این صورت می باشد، که با دریافت اطلاعات از ماهواره های جی پی اس و برقراری ارتباط از طریق جی پی آر اس تمامی اطلاعات را به مرکز مورد نظر ارسال می نماید. این ردیاب شامل دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری است که دستگاه ردیاب خودرو بر روی هر اتومبیل نصب می شود و سیستم نرم افزاری با نصب بر روی موبایل و کامپیوتر شخصی ، امکان مسیریابی، مکانیابی و ارتباط با خودرو را فراهم می نماید. جی پی اس ردیاب مغناطیسی می تواند به عنوان ردیاب کمکی یا ردیاب پشتیبان در کنار ردیاب خودرو نصبی داخل اتومبیل یا زیر آن قرار گیرد. در عکس زیر محیط برنامه را می بینید که اگر با نرم افزار های شرکت های مختلف آشنا باشید می توانید با یک نگاه به کپی بودن آن ها پی ببرید. در صورتی که ردیاب از جای خود جدا شود هشدار جدا شدن از طریق پیامک و اپلیکیشن ردیابی به مالک ردیاب جی پی اس ارسال می شود. دکمه ای در زیر دستگاه وجود دارد که وقتی ردیاب از سطح که چسبیده جدا شود به مالک اعلام می کند.
 
نمایش هشدارها یکی از پرکاربردترین امکانات ردیاب خودرو به شمار میرود.خاموش شدن ماشین، مسافت طی شده، قطع باطری ماشین، باز شدن دربها، وارد شدن ضربه به خودرو و ضعیف شدن باطری از مهمترین هشدارهایی هستند که توسط سیستم اعلان هشدار ردیاب برای مالک خودرو ارسال میشود. باید این نکته را عرض کنیم که رهیاب ماشین با ردیاب خودرو تفاوت بسیار زیادی در قابلیت و کارایی دارد. به کمک کلید سوئیچ و فیوز اصلی که از قبل آن را پیدا کردید، سیمها را به درستی وصل کرده و پس از اتمام وصل سیمها به جعبه فیوز خودرو، نوبت آن رسیده است که دستگاه ردیاب را به خودرو وصل کنید. مدیرانی که تعداد زیادی خودرو دارند حتما به سایت ردیابی ، اهمیت بیشتری دهند . ردیاب سیمی، نیاز به نصب و دخالت در سیم کشی خودرو دارد. رئیس سرای نوآوری «فناوری مواد» دانشگاه آزاد کرج گفت: راه اندازی کارگاه نصب دستگاه ردیاب خودرو (GPS) بر روی خودروهای شهروندان نیز بزودی کلید خواهد خورد. اگر به فکر تأمین امنیت خانواده خود هستید و نمیخواهید با مشکلات نرمافزارهای ردیابی گوشی دیگران روبهرو شوید، ردیابهای gps انتخاب بهتری برای شما خواهد بود. کیفیت باتری و میزان شارژدهی آن از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت ردیابهای آهنربایی است.

قبل از کراتینه کردن موهایتان حتما این مقاله را بخوانید

بوتاکس مو و کراتینه تراپی مو در تهران و هزینه بوتاکس و درمان کراتینه مو و بوتاکس مو و آموزش کراتینه مو توسط فاطمه حبشی
کراتینه مو چیست؟ کراتینه کردن یا ترمیم مو به این معنی است که هنگام استفاده از کراتین مایع پروتئین در مو وجود دارد، بنابراین به طور موقت موهای وز و آسیب دیده را نرم می کند و اگر از موهای وز یا وز رنج می برید. پایان. کراتین چیست؟ کراتین نوعی پروتئین است که در بدن انسان و در قسمت های کوچکی مانند ناخن، مو و دندان یافت می شود و افرادی که موهای مجعد دارند به اندازه کافی این پروتئین را ندارند. کراتین 70 درصد موهای آسیب دیده را در اثر رنگ کردن زیاد و 30 درصد موهای آسیب دیده را ترمیم می کند، بنابراین عملکرد کراتین از 3 قسمت مهم تشکیل شده است.
نرم کننده مو
صاف کننده مو
ریزش مو را از بین می برد
عناوین اصلی این صفحه
انواع کراتینه در مو
کراتینه مو دو نوع است: نوع اول کراتینه است، نوع دوم کراتینه برزیلی است که یک کراتینه نرم است. برای موهای آسیب دیده از کراتینه برای ترمیم موهای خود استفاده کنید و اگر حتی موهای خود را رنگ نمی کنید و فقط مشکل شکستگی و موخوره دارید از کراتینه نرم برزیلی کراتینه استفاده کنید. مدت زمان کراتینه مو از 4 تا 6 ماه است و این مدت به مراقبتی که از موهای خود می کنید بستگی دارد.
همچنین بخوانید : فوتون درمانی چیست؟ (آموزش فنی، مزایا و عوارض)
هزینه کراتینه مو برای خانم ها چقدر است؟
یکی از دلایل غیرت سالن های زیبایی که کراتینه مو انجام می دهند قیمت و سودی است که به آنها می دهد. قیمت کراتینه موی زنانه به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از آنها طول و ضخامت موهای شماست. موها بلندتر و پرتر هستند، طبیعی است که کراتین بیشتری مصرف شود و بنابراین قیمت کراتین افزایش می یابد. عامل دیگر نوع کراتینه مورد استفاده است، زیرا مواد مورد استفاده برای کراتینه توسط شرکت های مختلف تولید می شود. و با هم متفاوت هستند و معمولاً قیمت مواد کراتینه به ازای هر میلی متر فروخته می شود و برای تخمین تقریبی قیمت آن می توانید قیمت هر مو را در مو ضرب کنید که برای موهای شما کافی است تا قیمت را بدست آورید. . همانطور که می دانید کراتینه مو انواع مختلفی دارد که ریباندینگ یکی از این انواع است که در این حالت ماندگاری صاف کردن مو بیشتر است و موها را مانند شلاق می کند و قیمت ریباندینگ از کراتینه مو بیشتر است.
کراتینه مو با مواد طبیعی
همانطور که از زمان های قدیم گفته شده است، مواد معدنی نمی توانند جایگزین مواد طبیعی شوند. مواد مغذی مانند پروتئین، ویتامین ها، آهن، مس، منیزیم، سلنیوم در کراتینه کردن موها بسیار مفید هستند، می توانید در خانه ماسک درست کنید و از موهای خشک و آسیب دیده مراقبت کنید. همچنین می توانید از ماسک هایی با روغن نارگیل، روغن آرگان، ژلاتین، آووکادو استفاده کنید. روغن نارگیل و کرم تخم مرغ این یکی از آن ماسک هایی است که بدون تخم مرغ، یک قاشق روغن نارگیل، یک موز، دو قاشق عسل و نصف لیوان دوغ کامل نمی شود. از یک قاشق مایونز استفاده کنید. برای این کار کافی است تمام این مواد را با هم ترکیب کنید و مخلوط به دست آمده را به مدت 20 دقیقه روی موهای خود بگذارید و آن را بشویید و هفته ای 2 یا 3 بار استفاده کنید.
همچنین بخوانید : انتخاب بهترین مدل مو با توجه به فرم صورت
کراتینه مو با سس مایونز
حتما شنیده اید که اگر از سس مایونز استفاده کنید موهایتان نرم و صاف می شود و اگر به مهمانی دعوت شده اید و موهایتان نرم و لطیف است می توانید از این ماسک استفاده کنید.برای تهیه این ماسک یک چهارم فنجان از آن را مخلوط کنید. سس مایونز. اگر موها کوتاه است یک عدد تخم مرغ و اگر مو بلند دو عدد تخم مرغ است، 1/3 فنجان روغن بادام خالص و طبیعی را مخلوط کرده و روی موها بگذارید و با سشوار حرارت دهید. چون گرمای خشک کن می آید. موهایت فعال‌تر می‌شود و بعد از ۲۰ دقیقه شستن آن می‌توانید حتی از مخلوط نصف پیمانه سس مایونز و ۲ قاشق چای‌خوری عسل استفاده کنید و بعد از یک ساعت موهای خود را بشویید.
عوارض ناشی از کراتین
کراتینه مو نیز مانند هر کار دیگری می تواند معایب و محاسن خود را داشته باشد و معمولاً همه نگاه می کنند که چقدر مزایا و معایب دارد و اگر مزایا از معایب آن بیشتر باشد این کار را انجام می دهند. کراتینه مو نیز مانند سایر کارهایی که روی مو انجام می شود می تواند باعث ایجاد حساسیت و علائمی مانند خارش و قرمزی دانه ها شود، بنابراین قبل از انجام کراتینه باید با پزشک مشورت شود و برخی افراد نیز ممکن است دچار ریزش مو شوند. و اگر محصولات کراتینه کیفیت بالایی نداشته باشد می تواند این نتیجه را داشته باشد و حتی به موها حالت خشک و خشکی بدهد اما برخی هستند که با این نتیجه به دلیل داشتن مو این کار را انجام می دهند که از فر و ورم خسته شده اند. بالا و همه آنها را می گیرد. از این بابت، و آنها صحیح هستند، زیرا شستن و شانه کردن این مو بسیار دشوار است.

https://fatemehhabashi.com/things-to-do-before-keratinizing-hair/

اینجا لیست بهترین فروشگاه نوشت افزار و لوازم اداری را ذکر کرده ایم

کالاهایی که در وبسایت مدیسه قرار گرفته از برترین برندهای مطرح است. تا کنون 3 شغل برای لوازم تحریر در شهرک گلستان شیراز در وبسایت کارشد ثبت شده است. وجود برخی از لوازم تحریر برای مهندسان ضروری است. در کنار لوازم شخصی و لوازم تحریر وسایل کمک آموزشی نیز وجود دارند. در حال حاضر تولید در ۱۰ کشور در سراسر جهان انجام می شود و هر کارخانه نقش متفاوتی در تجارت دارد و محصولات خاصی را تولید می کند. نکته ی مهم در رابطه ی خرید وسایل مورد نیاز مدرسه، انتخاب بهترین گزینه ای است که هم کیفیت و هم قیمت مناسبی دارد. خوشبختانه کشور ایران، در زمینه تولید لوازم تحریر باکیفیت، در سالهای اخیر عملکرد مناسبی داشته است و نوشتافزارهای باکیفیت، کاربردی، ارزان و بادوام را روانهی بازار کرده است. ما در اینجا لیست بهترین فروشگاه های نوشت افزار و لوازم اداری را برای شما مخاطبین گرامی گردآوری کرده ایم.  

 
 با نزدیک شدن به زمان شروع مدارس و در آستانه مهرماه، دغدغه اصلی اکثر والدین تهیه یک چک لیست کامل و بی نقص برای خرید لوازم التحریر و ملزومات شروع سال تحصیلی جدید دانش آموزان است. فروشگاه اینترنتی تحریربیست بر خلاف بسیاری از رقبا در این زمینه، گسترهی وسیعی از لوازم التحریر را به فروش میرساند. نرم افزار و سی دی های آموزشی با ایجاد فضای شاد و جذاب، با زبانی ساده و مفهومی مطالب درسی را در اختیار کلاس اولی ها میگذارند و باعث علاقهمندی آنها به یادگیری بیشتر می شوند. افراد هنرمند از لیست لوازم تحریر برای خلق یک اثر هنری، کارمندان برای نوشتن و ثبت و نگهداری اسناد و مدارک و دانشجویان و دانشآموزان برای یادداشت مطالب درسی از هر یک از لوازم تحریر استفاده میکنند. وقتی قصد خرید اینترنتی لوازم التحریر را دارید، با گزینههای متعددی از نوشت افزار مواجه میشوید که گاهی اوقات انتخاب را برای شما دشوار میکنند.
 
وسایل کمک آموزشی کلاس اول به کمک کودک، معلم و والدین میآیند و پروسهی آموزش و یادگیری را راحتتر میکنند. نرم افزارها و سی دی های کلاس اول مفاهیم مورد نیاز را با استفاده از وسایل دیجیتالی به کودک آموزش میدهند. کاربرگ ابزاری است با هدف آموزش کامل تمامی مباحثی که در طول هفته به دانش آموز آموزش داده شده. در حوزههای مختلف آموزشی و کاری وجود لوازم تحریر ضروری است. ـ تهیه کیفی کوچک مخصوص وسایل بهداشتی شامل (دستمال کاغذی جیبی، مسواک با محافظ، خمیر دندان، لیوان غیر فلزی نشکن و حتی الامکان در دار) الزامی است. اولین دلیل علاقهمندی اکثریت به فروشگاههای نوشتافزار، زیبایی و رنگارنگ بودن این فروشگاهها و محصولاتشان است. ژوان گالری یک فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر برند میباشد که محصولات خود را از برندهای کاوایی(اصطلاحی برای نشان دادن بامزگی) تهیه و به فروش میرساند. به همین دلیل شرکت پاپکو برای راحتی هر چه بیشتر شما اقدام به تهیه لیست پیشنهادی خود به همراه لینک محصولات مرتبط نموده است. نحوه صحیح استفاده از تراش چگونه است؟ هر یک از اقلام لوازم تحریر برای کاری میتوان استفاده نمود.
 
در ابتدای کار برای رسیدن به این هدف در حوالی بازار لوازم التحریر تهران با یک سرمایه ی اولیه و 7 نفر نیروی کاری مجرب، همچنین با شناخت بالا از اجناس و دید کافی از وارد کنندگان لوازم التحریر و تولید کنندگان لوازم التحریر شروع به کار کرد و با به کار گیری کارشناسان فروش مجرب اقدام به تبلیغ در راستای شناساندن فروشگاه پرگاس تحریر و ارائه خدمات این مجموعه نمود. هدف ما این است که شما بتوانید بصورت مداوم بهترین لوازم تحریر و اداری و ابزار هنری و سرگرمی و بازی را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید و در سریع ترین زمان ممکن آنها را در هر کجای ایران دریافت نمایید. برای تجهیز کردن یک اداره یا شرکت نیازمند انواع لوازم تحریر ضروری است. تنوع بالا و کیفیت ممتاز، این شرکت ایرانی را به شهرت و محبوبیت قابل قبولی در میان مردم رسانده است تا جایی که توانسته سهم خوبی از بازار لوازم تحریر را به دست آورد و با محصولات خارجی وارداتی به رقابت بپردازد. شرکت STAEDTLER در سال 1835 توسط Johann Sebastian Staedtler تاسیس شد و امروزه یکی از قدیمی ترین شرکت های صنعتی آلمان است.

پخش عمده هدست و هندزفری

زیرا اسپیکر 3 تیکه های جدید قابلیت پشتیبانی از بلوتوث ، فلش و رم را دارند و می توانید بدون اتصال به کامپیوتر یا لپتاپ از آن استفاده نمایید. را دارند. اسپیکر های رم خور و فلش خور، جزء پرفروش ترین لوازم جانبی هستند که مورد استفاده تمامی اقشار جامعه می باشد. در زیر عکسهایی از چند گل، صفحه یک ساعت مچی، کلیدهای کیبورد، رم لپتاپ و پیکسلهای نمایشگر یک گوشی قدیمی را مشاهده میکنید. در زیر مقایسهای بین دو عکس با اعوجاج و نیز تصحیح شده را مشاهده میکنید. در زیر مقایسهای بین عکسهای عادی و HDR این دوربین را مشاهده میکنید. در تماس باشید، مکالمه را شروع کنید، قدم بعدی با ما. ما درجهت تسهیل انتخاب محصول توسط بازدیدکنندگان و مشتریان محترم در سایت بایاپک محصولات خود را به ساده ترین شکل ممکن دسته بندی کرده ایم تا شما دوست عزیز در کمترین زمان ممکن بتوانید با تولیدات ما آشنا شوید و بهتر بتوانید انتخاب خود را انجام دهید . پس از انتخاب نوع جعبه ، تایید ابعاد جعبه فلزی و انتخاب طرح های پیشنهادی مرحله اصلی ساخت جعبه در کارگاه ما شروع خواهد شد و پس از مدت مشخصی جعبه های شما آماده خواد شد …
 
خاتم قرمز - خاتم سبز - ترمه - گل زعفران - رز طلایی و طرح دلخواه شما… در این میان بسته بندی های فلزی و به خصوص قوطی فلزی بایاپک بسیار شکیل و مناسب و مقرن به صرفه است و مشتری شما رضایت بالایی از آن خواهد داشت . صنعت بستهبندی به این دلیل که مرحله اول جذب مشتری… آسفالت ۹ برای اندروید نسبتا سنگین است اما از طرفی روی آیفون به دلیل تفاوتهای سیستمعامل به روانترین شکل اجرا میشود. بازی با کیفیت کال آو دوتی موبایل با بالاترین تنظیمات گرافیکی و بالاترین نرخ فریم بسیار روان اجرا شد و هیچ گونه افت فریمی را شاهد نبودم. QHD و نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز اجرا کردم. البته این موضوع حین بازی مشکل ساز نمیشود چون اگر در حالت افقی، فریم سمت راست را به سمت بالا بگیرید، موضوع مسدود شدن اسپیکرها پیش نمیآید. البته مشابه تقریبا همه گوشیهای دیگر صدای بیس چندان قدرتمند نیست.
 
دوربین فوق عریض در شب مشابه بیشتر گوشیهای دیگر عکسهای کم کیفیت، پر از نویز و با خطاهای نوری فراوان ثبت میکند و بهتر است در شرایط نوری ضعیف قید استفاده از آن را بزنید. وجه تمایز این اسپیکر با دیگر محصولات مشابه خود، دارا بودن بلوتوث می باشد. من ترجیح میدادم برای عکاسی ماکرو، مشابه حالتهای عکاسی، فیلمبرداری، نایت مود و پرتره، یک حالت عکاسی جداگانه در نظر گرفته میشد تا دسترسی به آن از منوی اصلی گزینههای عکاسی ممکن باشد. اما از آنجایی که هم حجم بالاتری دارند هم ثبت آنها زمان بیشتری طول میکشد پیشنهاد میکنم چندان به کیفیت کمی بالاتر آن دل خوش نباشید. میزان نویز معمولا بسیار خوب کنترل میشود و گستره دینامیکی هم خوب است. عکسهای دوربین فوق عریض در نور روز کیفیت بسیار بالایی دارند و جزئیات به خوبی ثبت میشوند و گستره دینامیکی و میزان نویز هم قابل قبول است. HDR10 هم پشتیبانی میکند. قابلیت ترکیب ۴ پیکسل در قابل یک پیکسل بزرگتر به دوربین کمک میکند به ویژه در نور کم عکسهای بهتری ثبت کند. اما حالت خودکار، در مدت زمان کمتری عکسها را ثبت میکند و علاوه بر این عکسها معمولا تاریکتر اما نزدیکتر به واقعیت هستند. علاوه بر این کیفیت عکسها به خصوص در گوشهها و اطراف تصویر به شدت کاهش مییابد.
 
اما با مسدود کردن اسپیکر پایینی، صدا به شدت کاهش مییابد. که قابلیت بارها استفاده و پر کردن را دارند و تغییر شکل نخواهند داد. امروزه، اغلب از اسپیکرهای پرتابل استفاده می شود که به راحتی قابلیت حمل و نقل دارند و به خاطر داشتن یک باطری داخلی پس از شارژ کامل می توان 4 الی 5 ساعت از آنها استفاده کرد بدون آنکه به منبع تغذیه ای متصل باشند. در عمل پرترهها بسیار با کیفیت هستند و در بیشتر شرایط چهره به خوبی از پس زمینه تفکیک میشود. علاوه بر این پس از ۲۰ دقیقه بازی کال آو دوتی موبایل در دمای اتاق ۲۵ درجه، دمای بدنه به ۴۲ درجه رسید که برای من کمی آزار دهنده بود. علاوه بر تمام مزایای ذکر شده برخی از بلندگوهای موجود در بازار رادیو نیز هستند و اغلب موج های رادیویی را پوشش می دهند. مستحکم ترین و مقاوم ترین نوع بسته بندی قوطی های فلزی است که توسط بایاپک تهیه میشود . 
 

پروتئین وی (whey)

زمانی که ورزش بدنسازی را به عنوان یک رشته حرفهای دنبال کنید، برای انجام تمرینات، با توجه به نوع ورزش، سن، جنسیت، وزن و مدتی که ورزش می کنید، می توانید برای گرفتن نتیجه های بهتر و کمتر شدن آثار خستگی، از مکمل های مختلفی ازجمله کراتین، پروتئین وی، آمینو اسید، کربوهیدرات، گلوتامین و غیره استفاده کنید. بسته به نوع کلاژن، تعداد مختلفی از هیدروکسی لیزینها، گلیکوزیله میشوند. در حین ترجمه، دو نوع زنجیره پپتیدی روی ریبوزومها در امتداد شبکه آندوپلاسمی خشن (RER) ایجاد میشوند. کمبود ویتامین C باعث ایجاد اختلال اسکوروی میشود که یک بیماری جدی و دردناک است. که باعث ایجاد ماهیچه ها می شود. به طور کلی مکمل های بدنسازی با استفاده از فرمول های خاصی که دارند مواد مورد نیاز برای رشد و ترمیم بافت ماهیچه را با خود به همراه دارند. کراتین یکی از محبوب ترین و پر مصرف ترین مکمل های ورزشی به ویژه در رشته بدنسازی است، تحقیقات فراوانی درباره کراتین و اثرات مثبت آن در افزایش حجم عضلات، استقامت و انرژی صورت گرفته است که بعضی از آن ها به واسطه افزایش سطح هورمون تستوسترون در بدن می باشد.

 
مکمل افزایش وزن گین آپ: گینرهای افزایشدهنده وزن که به ویت گینر، هارد گینر و گین آپ نیز معروف هستند با محتوای بسیار بالای کربوهیدرات خود، برای افراد هاردگینر میزان کالری قابلتوجهی فراهم میکنند؛ حالا اگر علیرغم عادات غذایی سالم به دلیل متابولیسم بالای بدن خود یا سایر دلایل پزشکی، وزن لازم را اضافه نمیکنید، مصرف این مکمل منجی افزایش وزن شما خواهد بود. تا زمانی که میزان مورد نیاز الکارنیتین خود را از رژیم غذایی روزانه دریافت میکنید نیازی به مصرف مکمل آن نیست اما اگر به هر دلیل این قصد را دارید باید بدانید که نحوه مصرف ال کارنیتین چگونه است. ممکن است برخی افراد کمتجربه یا سودجو ادعا کنند که قرص چربی سوز را میتوان بدون داشتن رژیم غذایی مناسب و انجام ورزش مصرف کرد، اما باید بدانید که چنین اظهاراتی درست نیستند. اولین و مهمترین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که مصرف مکمل اصل باید حتما تحت نظر پزشک یا مربی ورزشی صورت گیرد و استفاده ی خودسرانه ممکن است از مصرف مکمل فیک نیز خطر ساز تر باشد. مکمل دارویی را از داروخانههای معتبر یا داروخانه انلاین بخرید. از آن جایی که برای هر نوع مو، شامپوی بخصوصی وجود دارد، می توان شامپوهای مختلف، با خواص و ویژگیهای متفاوتی در بازار پیدا کرد.
 
از بهترین برندهای موجود در بازار این مکمل میتوان به کازئین آلامو، کازئین فانتوم نوتریشن، کازئین کارن (PNC)، کازئین پرو یورو ویتال اشاره کرد. کاهش مصرف کالری ممکن است تا حدی ناشی از مکمل ها و یا کاهش اشتها باشد. یکی از علائم بارز آن در پوست به صورت چروکهای پوستی قابل مشاهده است. یکی از ورزشهای بسیار پرطرفدار در زمینه تناسب اندام، ورزش بدنسازی است. بعد از تمرین، سنتز پروتئینی و تجزیه پروتئین به صورت همزمان بالا خواهد رفت. برخی دیگر از قرص های چربی سوز با بالا بردن متابولیسم بدن باعث افزایش چربی سوزی بیشتر در بدن فرد می شوند. مقاله ای که در نوامبر 2017 در مجله ی Open Access of Medicine Sports منتشر شد، نشان داد که کراتین به لاغری بدن کمک میکند و از طرف دیگر باعث بالا رفتن قدرت بدنی می شود. مصرف غذاهای سرشار از پروتئین به همراه ورزش استقامتی منجر به افزایش حجم عضلات می شود. 
 
در ابریشم توالی پروتئین از 75-80٪ -Gly-Ala-Gly-Ala- همراه با 10٪ سرین و الاستین تشکیل شده است. مکمل باشد بنابراین در زمان خرید قیمت را با این ویژگی ها ارزیابی کنید. اگر از این مکمل ها پیش از سنین رشد استفاده شود، آنگاه این احتمال وجود دارد که شخص مصرف کننده هیچ گاه به رشد کامل دست پیدا نکرده و بلوغ نشود. در پروتئینهای کروی اسید آمینه گلایسین به ندرت وجود دارد، در حالی که این اسید آمینه که کوچکترین اسید آمینه در توالی پروتئینها محسوب میشوند، نقش کلیدی در ساختمان پروتئینهای فیبری ایفا میکند. پروتئین ها در تولید آنزیم ها، هورمون ها و سایر مواد شیمیایی، در ساخت و ترمیم عضلات، تشکیل مو و ناخن و در تولید استخوان ها، غضروف، پوست و خون نقش دارند. همچنین می تواند سبب فشار خون پایین و تغییر در گلوکز و سطح شیمیایی خون شود. هیدروکسیلاسیون اسیدهای آمینه لیزین و پرولین در داخل لومن انجام میشود. این مولکولها از طریق اتصالات متقاطع کووالانسی بین لیزین و هیدروکسی لیزین توسط آنزیم «لیزین اکسیداز» (Lysine Oxidase) به هم متصل میشوند. کلاژن ممکن است از طریق چند نوع پروتئین از جمله «فیبرونکتین» (Fibronectin) و «اینتگرین» (Integrin) به غشای سلولی وصل شود.
 
اطلاعات بیشتر را از پروتئین وی (whey) بخوانید.
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد