x تبلیغات
مجله امروزی

روشی برای پاکسازی حرفه ای پوست

این روش احتمالا سادهترین شیوهی مراقبت از پوست چرب مخصوصا در فصل تابستان است. افرادی که دارای پوست چرب هستند عموما منافذ بزرگی دارند زیرا غدد سباسهی آنها بیش از حد فعال هستند. آکنه بیماری است که برای بسیاری از افراد شایع است و همه دوست دارند که هرچه زودتر از شر آن خلاص شوند.. برای پوست هایی که نواقص کمتری دارند حدود ۲ بار دستگاه یک نقطه از پوست را لایه برداری می کند. در عرض یک ساعت با دیدن این فیلم آموزشی با هر چیزی که در منزل دارید با کمترین هزینه از شر زایده های پوستی خود خلاص شوید. این مادهی خوراکی حاوی فاکتورهای قابض زیادی است که چربی و سبوم را در پوست شما کاهش میدهند و از این طریق به شما کمک میکنند تا از شر مشکلات پوست چربتان خلاص شوید. این ترکیب را به صورت هفتگی استعمال کنید تا پوستی نرم و لطیف به دست بیاورید.

بهترین روش پاکسازی پوست

اضافه کردن ترکیبات روشنکنندهی پوست و مواد ضد باکتریایی مانند ماست و زردچوبه به گلبرگهای گل رز سبب میشود که یکی از بهترین ترکیبات دارویی را برای مراقبت از پوست چرب به دست بیاوریم. اگر برای حرارت دادن آب از دستگاه مایکروویو استفاده می کنید، باید از ظروف دارای امکان تهویه استفاده کرده یا پیش از باز کردن مایکروویو یکی دو دقیقه صبر کنید تا آب کمی خنک شود. ژل شستشوی صورت نئودرم ضمن پاک و روشن کردن پوست، خواص ضد التهابی بسیار قدرتمندی داشته و التهابات پوستی را برطرف میکند همچنین این محصول قابلیت آبرسانی قوی دارد که باعث از بین رفتن خشکی پوست شده و لطافت و نرمی پوست را به ارمغان می آورد. برای رسیدن به نتایج موثر هر روز صبح پس از شستن پوستتان، از این روش درمانی استفاده کنید. برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن از این ماسک دوبار در هفته استفاده کنید. ترکیب به دست آمده را به آرامی روی پوست چربتان بمالید و اجازه بدهید حدود ۲۰ دقیقه بماند. ماسک به دست آمده را روی صورت چربتان به صورت لایهای نازک قرار بدهید، ۲۰ دقیقه صبر کنید و در نهایت آن را با آب شستشو دهید.

معرفی دوره پاکسازی پوست fatemehhabashi.com

پس از شستشو، به اندازه یک فندق از محلول پاک کننده مناسب با ساختار پوست را روی صورت بزنید و ۳۰ تا ۶۰ ثانیه پوست را به حالت چرخشی ماساژ دهید. چوب صندل یک ضدعفونیکننده است و خواص ضد التهابی دارد و به همین دلیل مانع از بروز جوش و آکنه میشود. اجازه دهید به مدت ۱۰ دقیقه بماند و سپس آن را با آب بشویید. اجازه دهید به مدت حدود ۳-۴ دقیقه بماند و در نهایت صورتتان را با آب سرد شستشو دهید. ۶. از مرطوبکنندهای استفاده کنید که مناسب پوست صورتتان باشد. پوست صورت یکی از مهم ترین فاکتور های زیبایی افراد است که اگر به آن توجه نشود هم زیبایی و اعتماد به نفس شما را تهدید می کند و هم سلامتتان را . آرد نخودچی که یک رویهساب طبیعی برای پوست است سلولهای مردهی پوست و آلودگی را از روی پوست پاک میکند و به شما کمک میکند پوستتان را کاملا تمیز کنید. این یک روش درمانی غیر تهاجمی است که خطرات بسیار کمی دارد. آلوئهورا طبیعتی ضد التهابی دارد و با میکروبهای ایجادکنندهی آکنه مبارزه میکند. اغلب بر این باورند که تنها پوست چرب با جوش و آکنه درگیر میشود.

یک ماسک ایدهآل دیگر برای پوستهای چرب، ماسک گلبرگ گل رز است که بسیار برای پوست مفید است و از این رو میتواند توسط اغلب آدمها استفاده شود. این مادهی سازگار با پوست برای اکثر پوستها مناسب است و اغلب برای اهداف مختلف پوستی استفاده میشود. احتمالا اکثر شما از این موضوع اطلاعی ندارید. این موضوع در وب سایت فاطمه حبشی به آدرس https://fatemehhabashi.com به طور کامل توضیح داده شده است. گوجه فرنگی برای پوست بسیار موثر است. از طرف دیگر، خیار، دارای خواص طبیعی روشنکنندهی پوست است و همچنین پوست شما را هیدراته و مرطوب میکند. همچنین به طور طبیعی پوست را هیدراته میکند، گردش خون را افزایش میدهد و پوست شما به طور طبیعی درخشان میشود. جریان بهتر خون در صورت به این معنی است که سلولهای شما اکسیژن و مواد مغذی بیشتری که خون آنها را نقل و انتقال میدهد دریافت میکنند. از سوی دیگر، سفیدهی تخممرغ قادر است ترشحات چربی را کنترل کند، جوشها و آکنه را خشک کند، و به این ترتیب سبب درمان سریع مشکلات پوستی شود. مقداری آرد نخودچی، سفیدهی تخممرغ و خاک رنگبر (۱ قاشق چایخوری از هر کدام) را با هم مخلوط کنید تا یک خمیر سفت آماده شود.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره پاکسازی پوست را از آدرس https://fatemehhabashi.com/skin-cleaning/ مشاهده کنید.

 

هشدار دولت اتیوپی به شورشیان تیگرای

 به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴، «ابی احمد» نخست وزیر اتیوپی، به شورشیان ۷۲ ساعت مهلت داد تا سلاح‌های خود را زمین بگذارند و تسلیم شوند.

نخست وزیر اتیوپی ضمن اینکه برای شورشیان منطقه تیگرای ضرب الاجل تعیین کرد و به آن‌ها ۷۲ ساعت فرصت داد تا اسلحه‌های خود را زمین بگذارند و تسلیم شوند، هشدار داد در غیر این صورت حمله‌ای بی رحمانه در انتظارشان خواهد بود.

در اتیوپی که قدرت مرکزی به منطقه شورشی تیگرای حمله کرده است، حلقه محاصره هر لحظه برای جبهه آزادیبخش خلق تیگرای (تی پی ال اف) که کنترل ناحیه شمالی کشور را در دست دارند، تنگ‌تر می‌شود.

ساعاتی پیش نیز رسانه‌ها گزارش کردند پلیس اتیوپی نزدیک به 800 نفر را در پایتخت این کشور که مظنون به انجام عملیات تروریستی برای گروه تیگرای بودند دستگیر کرده است. 

یونیسف ۲ میلیارد دوز واکسن کرونا به کشور‌های فقیر ارسال می‌کند

 به نقل از خبرگزاری رویترز، صندوق کودکان سازمان ملل اعلام کرد دو میلیارد دوز واکسن کرونا را به کشور‌های در حال توسعه و فقیر ارسال خواهد کرد.

یونیسف روز دوشنبه اعلام کرد این نهاد سازمان ملل با همکاری سازمان جهانی بهداشت و در قالب طرح کوواکس در نظر دارد تا سال ۲۰۲۱ نزدیک به دو میلیارد دوز واکسن کرونا را به کشور‌های فقیر ارسال کند.

این نهاد سازمان ملل همچنین اعلام کرد همکاری خود را با ۳۵۰ شرکت هواپیمایی و کشتیرانی برای انتقال واکسن کرونا به بسیاری از کشور‌های فقیر آغاز کرده است. یک مقام مسئول صندوق کودکان سازمان ملل در این باره تصریح کرد این همکاری ارزشمند برای زمان طولانی ادامه خواهد یافت تا از ظرفیت کافی حمل و نقل برای اجرای این پروژه بزرگ بهره گرفته شود.

یونیسف به دلیل پیشینه دسترسی نابرابر به واکسن بیماری‌ها حتی پیش از همه گیری ویروس کرونا، در تلاش برای ورود به روند انتقال واکسن به کشور‌های فقیر و در حال توسعه است.

تاکنون کشور‌های روسیه، چین و آمریکا اعلام کردند واکسن‌هایی برای مقابله با بیماری کرونا تولید کرده که به آزمایش‌های بالینی خوب پاسخ داده است.

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد