باید توجه داشت که دستگاه تصفیه آبی که دارای فیلتر اسمز معکوس (RO) است به دلیل بهرهگیری از پمپ و تجهیزات الکتریکی بیشتر، عموماً قیمت بیشتری داشته و نیاز به تعمیرات و نگهداری از آن بیشتر است؛ بنابراین تنها زمانی دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس (RO) را استفاده کنید که مقدار TDS آب ورودی به منزل شما بالا باشد. آزمایش کیفیت آب می تواند میزان نیاز به تصفیه و نیز نوع دستگاه تصفیه آب مورد نیاز را نیز مشخص کند. دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای سافت واتر، دارای قطع کن هوشمند برای فشار بالا و پایین است؛ به این صورت که در هنگام پر شدن مخزن (فشار بالا) و قطع شدن آب ورودی (فشار پایین)، دستگاه به طور خودکار پمپ را خاموش میکند. خرید دستگاه تصفیه آب شامل فیلتر ممبران اسمز معکوس (RO) سبب حذف بیش از ۹۵ درصد یونها و عناصر موجود در آب میشود؛ درحالیکه سیستمهای دارای فیلتر اولترافیلتراسیون (UF) بر روی این عناصر تأثیرگذار نیستند و عموماً برای از بین بردن سایر آلودگیهای آب نظیر آلودگیهای میکروبی استفاده میشوند؛ بنابراین انتخاب میان هرکدام از این دو فناوری کاملاً به کیفیت آب ورودی به منزل شما بستگی دارد و بههیچوجه دلیلی بر برتری سیستمهای اسمز معکوس (RO) نسبت به سیستمهای اولترافیلتراسیون (UF) نیست.

 

هر چه غلظت آب ورودی و میزان آلاینده هایی مانند سیلیس، کلراید و فلزات سنگین به دستگاه بالاتر باشد، هزینه پیش تصفیه دستگاه و در نتیجه قیمت تصفیه آب صنعتی RO افزایش پیدا می کند. تصفیه آب اولترا فیلتراسیون یک دستگاه کوچک بدون برق است که فیلتر های محدودی دارد و می تواند به خوبی رسوبات آب را از بین ببرد. علیرغم شایعات، دستگاه های تصفیه استاندارد هیچ ضرری برای بدن نداشته و باعث تقویت دستگاه گوارش شده و به هضم غذا کمک می کنند. شما میتوانید برای خرید این دستگاهها از یک سایت یا نمایندگی معتبر کمک گرفته و مشکل خود را حل کنید. به وسیله یک شیر مجزا که بر روی گوشه ای از سینک آشپزخانه نصب میگردد، آب تصفیه شده را به صورت شفاف و گوارا در اختیار شما قرار می دهند. این دستگاه تصفیه آب از یک مخزن بزرگ 19 تانک پک استفاده میکند. مخزن تصفیه آب: تصفیه آب اکولایف مدل premium دارای مخزن تانک پک Tp19 ساخت تایوان است و زیر مخزن حک تانک پک و حک تایوان وجود دارد، این مخزن آنتی باکتریال بوده و امکان رشد جلبک و میکروب درآن صفر است. عامل تعیینکننده در کیفیت دستگاه تصفیه آب خانگی نه کشور سازنده بلکه کیفیت فیلترها و قطعاتی است که در ساخت دستگاه از آن استفاده شده است.

 

سوییچ های پرشر و لوپرشر: ساخت تایوان و همانطور که درتصویربالا مشاهده میکنید دارای حک تایوان اورجینال است و دارای کیفیت بسیار بالایی نیز میباشد. بطور معمول بر روی اکثر دستگاه های تصفیه آب شش فیلتر نصب می شود که در زیر می توانید نوع و مارک فیلترها را مشاهده نمایید . خرید آنلاین انواع دستگاه تصفیه آب در مدل های قابل حمل،سه مرحله ای ،نیمه صنعتی،رومیزی،خانگی،زیر سینکی با بهترین قیمت در دیجی کالا. توجه داشته باشید، که آب به عنوان بهترین حلال به شمار می آیند و هم چنین می تواند آلاینده ها و مواد شیمیایی را به راحتی در خود حل کند. بعد از گذر از فیلتر ممبران، در این مرحله آب وارد مخزن شده و در آن جمع می گردد. مخزن ذخیره دستگاه های مینروا برخی 12 لیتری و برخی 16 لیتری یا 4 گالن هستند. مانند هر محصول دیگر، کیفیت دستگاه تصفیه آب خانگی فارغ از کشور سازنده به قطعات و لوازم مصرفی در آن و هماهنگی این قطعات با یکدیگر بستگی داشته و بههیچوجه محصول تایوانی و یا ایتالیایی بهتنهایی برتری خاصی نسبت به محصولات چینی و یا ایرانی ندارد. متأسفانه استفاده از نام کشور سازنده دستگاه بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و باید گفت که بسیاری از این سیستمها در داخل کشور مونتاژ میشوند و سپس نام دیگر کشورها بر روی دستگاه حک شده و یا برچسبهایی با برندهای مختلف بر روی دستگاه تصفیه آب نصب میشود.

 

در هنگام مراجعه برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، اولین چیزی که از زبان فروشنده میشنوید صحبت راجع به کشور سازنده دستگاه تصفیه آب است و برخی از افراد با نشان دادن برچسبها و یا نوشتههای حکشده بر روی دستگاه ادعا میکنند که دستگاه تصفیه آب محصول کشورهایی نظیر تایوان، ایتالیا و یا چین است. در این مقاله قصد داریم شما را به طور کامل با ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب آشنا کنیم. فروشگاه اینترنتی سل مشخصات و بهترین قیمت روز انواع دستگاه تصفیه آب را براساس برندهای معتبر مختلفی مانند دستگاه تصفیه آب آکواجوی جمع آوری و در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است. دستگاه تصفیه آب این برند که در ایران مونتاژ شده نیز تحت لیسانس شرکت سافت واتر تایوان میباشد. این نوع دستگاه ها که به دستگاه آب تصفیه کن نیز معروفند، به صورت معمول از 6 فیلتر استفاده می کنند که قابلیت اضافه کردن برخی فیلترهای دلخواه برای آن ها نیز وجود دارد.

 

*آدرس سایت و شماره تماس های ما:

https://abineco.ir نمایندگی تصفیه آب

02144741638

02144704559

09127122764