چهار ویژگی اصلی که باعث شده است وینتک نسبت به رقبای خود در بازار پروفیل در و پنجره دوجداره یکه تاز باشد را در ادامۀ این متن از مجموعه در و پنجره روماپن شرح دادهایم. صفحه اصلی دستگیره که اگر دارای ضخامت غیر استاندارد و از جنس نامرغوب باشد باعث شکسته شدن دستگیره میشود. اگر متوجه شدید که فاصله ی میان دو شیشه، دچار بخار گرفتگی و عرق شده است، احتمالا باید شیشه را باز کردن و آن را تعویض کنید. در مرحله اول در تعویض به این نکته باید توجه کرد که شما مایلید از چه نوع محصولی استفاده نمایید برای مثال می خواهید از پنجره های یو پی وی سی استفاده کنی یا کامپوزیت و المینیوم . ۴- نمای کشویی سری Doryl 260: این نوع کشویی می تواند در هر دو جهت حرکت کند. داخل پروفیل های upvc جهت بالا بردن مقاومت آنها حتما باید از گالوانیزه u شکل و با ضخامت مشخص و استاندارد استفاده شود. فنر درب و پنجره دوجداره در تعویض پنجره قدیمی نیز باید از جنس مرغوب باشد تا در حالت ۹۰ درجه عملکرد اهرم تغییر نکند. در حالت کلی قاب های اهنی یا المینیومی نیاز به به جدا سازی از دیوار ندارند و با کمترین هزینه و در کمترین مدت زمان می توان پنجره های دوجداره upvc را به ان ها متصل نمود و عایقی کامل و مرتب در اختیار داشت اما در بیشتر موارد می توان برای زیبایی و عایق بیشتر از پروفیل ها با لبه ی ال شکل استفاده نمود تا زیبایی بیشتری داشت و قاب و قدیمی نیز دیگر دید نداشته باشند.

 

این پنجرهها همچنین در حالت بسته از ورود گرد و غبار به داخل محیط خانه جلوگیری میکنند و مانع نفوذ آلودگی هوا به داخل خانه میشوند. متخصصان ما بی شک در این مورد به مهارت های بالایی رسیده اند و در نتیجه تعویض انواع درب و پنجره های اهنی و المینومی یا چوبی را براحتی و بدون کمترین هزینه برای شما انجام می دهند. یکی از مواردی که شرکت ارس وین به آن پرداخته مسئله تعویض درب و پنجره های قدیمی با این محصولات بدون تخریب و ذره ای هزینه اضافی می باشد و در این مورد توانسته از رقبای خود بسیار فاصله بگیرد. با توجه به نحوه ی اتصال پنجره های قدیمی به فریم و نحوه ی جداسازی آن (برشکاری فریم ها یا باز کردن پیچ آن ها یا حتی تخریب و جداسازی کامل فریم قبلی) قیمت نهایی محصول تغییر خواهد کرد. در تعویض پنجره های قدیمی همانطور که گفته شده فریم پنجره باقی می ماند و در و پنجره upvc به ان متصل می شود. از ساده ترین و بی دغدغه ترین موارد ساختمانی تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره های دوجداره upvc می باشد در این مورد عملیات که بدون استفاده از مصالح ساختمانی و تخریب صورت می گیرد با استفاده از سنگ فرز ها درب و پنجره المینیومی یا اهنی جدا شده و تنها فریم ان باقی می ماند و در نتیجه ی با استفاده از پیج مخصوص در و پنجره دوجداره این درب و پنجره ها به قاب متصل شده و با استفاده از چسب و فوم ها درز گیر می شوند تا هم عیق و هم نمای زیبایی داشته باشند.

 

سپس اندازه گیری ها صورت می گیرد و قیمت محصول مورد استفاده تعیین می شود برای اگاهی از لیست قمت درب و پنجره دوجداره upvc می تواینند با واحد فروش ارس وین تماس حاصل نمایید. در نتیجه بعد از استعلام قیمت نصاب ها به محل مورد نظر امده و شروع به اندازه گیر دقیق می نمایند و سفارش به شرکت تحویل داده می شود . کارشناسان فروش با در نظر گرفتن تمامی شرایط مالی ، زمانی و الویت های شما برای پنجره دوجداره ، مشاوره داده و برای اندازه گیری به محل شما ، به صورت رایگان اعزام می شوند و در صورت تایید شما ، پنجره دوجداره شما تولید و بدون تخریب جایگزین پنجره قدیمی خواهد شد. بعد از مشاوره و هماهنگیهای لازم، تیم نصب درب و پنجره دوجداره شرکت چهلستون در کمترین زمان ممکن برای نصب کار به محل تعویض پنجره قدیمی اعزام میشود آنچه برای بسیاری از مشتریان باعث نگرانی است میزان تخریب ساختمان در تعویض پنجره قدیمی است. روند تعویض درب و پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره به سرعت انجام می شود و حتی می توان گفت بدون تخریب در چند ساعت و کم صورت می گیرد ساختمان هایی که این عمل را انجام می دهند اسایش را به خانه خود دعوت می کنند و دیگر از شر سر و صدا های مزاحم خیابان ها خلاصی می یابند.

https://upvcmaster.com/لیست-قیمت-در-و-پنجره-دوجداره-یو-پی-وی-سی/

برای بسیاری از مالکان منزل، این مسئله در عدم عایق گرما و سرما بودن پنجره های قدیمی، بهبود امنیت و زیبایی منزل و پنجره ها میباشد. لازم به ذکر است برای اندازه گیری بیرون فرم پنجره قدیمی را نباید اندازه بگرید زیرا این قسمت روی دیوار باقی می ماند و پروفیل ها روی این قاب پیچ و مهره و عایق بندی می شود. لازم به ذکر است که اگر قصد دارید درب و پنجره قدیمیتان را تعویض نمایید اگر ساختمان در حال نو سازی و تعمیرات است پیشنهاد ما این است که به کل پنجره قدیمی با فرم از دیوار جدا شده و پنجره دوجداره upvc در دیوار نصب شود تا محصولی کاملا عایق و مطمئن در اختیار شما قرار گیرد. اگر سطح مقطع پروفیل محیطی که از پنجره قدیمی باقی می ماند کمتر از حد مجاز باشد یا باید از پروفیل های بازسازی استفاده کرد. مخصوصاً اگر وسایل گرمایشی یا سرمایشی در تمام خانه نباشند، این مشکل بیشتر هم می شود. احتمالا موافق هستید که این ویژگی در مواقع بحران تا چه حد برای حفظ ایمنی ساکنان مفید است. چه زمانی تصمیم به تعویض پنجره های خود بگیریم؟ نصب پنجره دو جداره چه در خانه یا آپارتمان ساده و آسان است. پنجره دوجداره در کرج