x تبلیغات
مجله امروزی

آهنگ جدید پویا بیاتی به نام «سلطان»

 متن آهنگ پویا بیاتی سلطان

ای نورتر از نور، ای ناب تر از ناب

 

زانو زده در محضر لبخند تو مهتاب

 

ای صبح تر از صبح در چشم تو یاران

 

دریاب دل شب زده و خسته ی مارو

 

ای نورتر از نور، ای ناب تر از ناب

 

زانو زده در محضر لبخند تو مهتاب

 

ای صبح تر از صبح در چشم تو یاران

 

دریاب دل شب زده و خسته ی مارو

 

آرام جان منی جان منی جانان منی

 

صاحب و سلطان منی کعبه ی دل هایی

 

ای رویت رویت عشق حضرت باران حضرت عشق

 

شاه کریمان شوکت عشق ماه دلایی

 

آرام جان منی جان منی جانان منی

 

صاحب و سلطان منی کعبه ی دل هایی

 

ای رویت رویت عشق حضرت باران حضرت عشق

 

شاه کریمان شوکت عشق ماه دلایی

 

ای حسنت ماه تمامت مهد تو بالاتر زکلام

 

بر توتهیت بر تو سلغام در سر من شوری

 

دردم را چاره تویی چاره ی من غمبار تویی

 

جلوه ی ماه و ستاره تویی نور و الانوری

 

ای حسنت ماه تمامت مهد تو بالاتر زکلام

 

بر توتهیت بر تو سلغام در سر من شوری

 

دردم را چاره تویی چاره ی من غمبار تویی

 

جلوه ی ماه و ستاره تویی نور و الانوری

 

آرام جان منی جان منی جانان منی

 

صاحب و سلطان منی کعبه ی دل هایی

 

ای رویت رویت عشق حضرت باران حضرت عشق

 

شاه کریمان شوکت عشق ماه دلایی

 

https://musicdel.ir/single-tracks/233509/

خدمات سالن های زیبایی در نوجا سعادت عباد

 


خدمات سالن های زیبایی بسیار متنوع و متفاوت است که هر کدام برای قسمتی از بدن یا صورت خانم ها استفاده می شود که امروزه اکثر آنها بسیار پرطرفدار هستند و مورد استفاده خانم ها قرار می گیرند. به عبارت دیگر روش های زیبایی زنان به تدریج جای خود را به روش های جدید می دهد و از روش های قدیمی غافل می شود. از این رو در این مقاله با هم نگاهی به جدیدترین خدمات آرایشی در سالن های زیبایی زنانه می اندازیم تا بتوانید در مورد این چند روش زیبایی که بسیار پرطرفدار هستند اطلاعات کافی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با آن به صفحه سالن زیبایی سعادت آباد مراجعه کنید.


خدمات سالن زیبایی

3 سرویس مهم سالن های زیبایی که سودآورترین و مهم ترین خدمات زیبایی برای بانوان محسوب می شوند عبارتند از:

خدمات زیبایی واقعی

خدمات زیبایی ناخن از جمله کاشت ناخن

پوست صورت

هر یک از این روش ها دارای بخش ها و شاخه های زیادی هستند و به طور کامل به بخش های جداگانه تقسیم شده و در زیر لیست شده اند.
 

 

خدمات زیبایی دائمی

از سرویس های آرایش دائمی که به عنوان جدیدترین خدمات آرایشی به شمار می رود، به منظور آرایش دائمی صورت بانوان استفاده می شود. با کمک این خدمات، خانم ها می توانند آرایش دائمی داشته باشند و میزان آرایش خود را کاهش دهند. تجهیزات برای آنها به طور کلی آرایش دائمی روی صورت خانم ها می تواند این عزیزان را در تمام ساعات شبانه روز زیبا نگه دارد و در هر زمانی بدون استفاده از لوازم آرایش به زیبایی دست یابد. این سرویس زیبایی دائمی بسیار محبوب است. این روش بر روی ابرو، چشم و لب انجام می شود که مهمترین آنها میکروبلیدینگ ابرو است که در بین سایر خدمات زیبایی دائمی در بین خانم ها کاربرد فراوان دارد.


میکروبلیدینگ کلوپاک ماتا

میکروبلیدینگ ابرو جدیدترین خدمات زیبایی است که با حداقل تهاجم و با بی حسی موضعی و با کمترین درد انجام می شود. در این روش از وسیله ای به نام کارتریج استفاده می شود که مجهز به سوزن های نانو است و شیارهایی شبیه مو در ابرو ایجاد می کند. نتیجه میکروبلیدینگ ابرو بسیار طبیعی است و تا کنون رضایت بانوان را جلب کرده است. لازم به توضیح است که این روش در حال حاضر نه تنها برای زنان، بلکه برای ابروهای مردانه نیز کاربرد دارد.
 

 

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

در اینجا برخی از مهمترین فواید اپیلاسیون ابرو که توجه خانم ها و حتی آقایان را به خود جلب کرده است آورده شده است:

ماندگاری روش و امکان استفاده از نتایج آن برای چندین سال

در نتیجه میکروبلیدینگ ظاهری طبیعی ایجاد کنید

بیهوشی عمومی لازم نیست

صدمات بسیار جزئی ایجاد کند

بدون خونریزی

استفاده از این روش محدودیت سنی و جنسیتی ندارد

و...خدمات زیباسازی ناخن و انواع پروتز ناخن

انواع خدمات زیبایی ناخن در سالن های زنانه با استقبال خوبی روبرو می شود و یکی از پرطرفدارترین خدمات در سالن زیبایی محسوب می شود. به عنوان مثال: خم کردن انگشتان پا، انگشتان دست، پدیکور و مانیکور از خدمات زیبایی ناخن هستند که توجه ها را به خود جلب کرده اند، اما با این وجود لاک های ناخن از پدیکور و مانیکور محبوب تر هستند. همانطور که می دانید هنر ناخن فرآیندی است که در آن از مواد خاصی مانند ژلیش یا هنر ناخن برای تثبیت آن استفاده می شود.


کاشت ناخن در نوجا سعادت آباد

در این روش ناخن مصنوعی یا ژلیش را با جراحی روی ناخن طبیعی زن قرار می دهند تا بهتر و متناسب به نظر برسد. آرایشگر پس از اتمام کار ناخن، شکل دلخواه ناخن و نوع زنانه روی ناخن های زده شده را ایجاد می کند. شایان ذکر است که قرار دادن ناخن ها یک روش دائمی نامیده می شود، نتایج به مدت یک ماه روی ناخن ها باقی می ماند.

مهم ترین انواع کاشت ناخن مورد استفاده خانم ها در سالن های زیبایی بانوان به شرح زیر است:


میخکوبی

میخ زدن با دست

کاشت ناخن کوتاه

کاشت ناخن طبیعی

تثبیت ناخن با ژل

پودر کاشت ناخن

تو...پوست صورت

یکی از دلایل مراجعه خانم ها به آرایشگاه ها برای خدمات آرایشی، استفاده از خدمات زیبایی است که فواید زیادی برای پوست خانم ها دارد و پزشکان به خانم ها و آقایان توصیه می کنند همیشه از این روش استفاده کنند. از پوست مراقبت از صورت که معمولاً به عنوان پاکسازی پوست شناخته می شود، یک روش کاملاً بی ضرر است که در چندین مرحله بدون درد، خونریزی یا آسیب انجام می شود و در نتیجه اکثر مشکلات پوستی برطرف می شود. با این حال، مهمترین فواید پوست صورت عبارتند از:


بازسازی پوست صورت

پاکسازی پوست صورت

دانه های سر سیاه و سر سفید را از بین ببرید

تحریک تولید کلاژن در پوست

رفع چین و چروک های سطحی

از شر جوش ها و آکنه خلاص شوید

هیدراتاسیون

رطوبت و نرمی را به صورت اضافه کنید.

لایه برداری عمیق پوست و حذف سلول های مرده روی سطح آن

آ...لازم به ذکر است که بسیاری از سالن های زیبایی زنانه یا مردانه نیز از انواع دستگاه های پوست صورت استفاده می کنند که از مهم ترین دستگاه های صورت می توان به دستگاه میکرودرم ابریژن، دستگاه هیدروفوبیا و دستگاه صورت شمعی اشاره کرد.

علاوه بر این وسایل، مواد دیگری نیز برای تمیز کردن پوست از این طریق مورد نیاز خواهد بود. مواد اولیه برای هر فرد با توجه به شرایط پوستی استفاده می شود. بنابراین، مواد اولیه متفاوتی برای افراد دارای پوست چرب نسبت به زنان یا مردان با پوست خشک استفاده می شود.آخرین کلمه

خدمات سالن های زیبایی ذکر شده در این مقاله در اکثر سالن های زیبایی کشور به بانوان ارائه می شود اما برای بهره مندی از آن ها بهتر است سالن های زیبایی تخصصی و حرفه ای را انتخاب کنید تا از نتیجه عمل رضایت داشته باشید. زیبایی و سلامت خود را به روشی بهتر بهبود بخشید. در پایان این مقاله به یاد داشته باشید که جدیدترین خدمات آرایشی باید برای هر فرد با توجه به وضعیت و موقعیتش اعمال شود. در میان خدمات زیبایی که در این مقاله به آنها اشاره شده است، ممکن است برخی از آنها به دلیل شرایط جسمانی شما برای افراد صمیمی مناسب نباشد و بهتر است برای اطمینان از مناسب بودن خدمات زیبایی با یک آرایشگر در این زمینه مشورت کنید. بدون هیچ هزینه و هزینه ای برای شما مناسب است. به عنوان مثال: خدمات زیبایی دائمی و نوع اصلی آن، میکروبلیدینگ ابرو، روش مناسبی برای افراد مبتلا به دیابت، بیماری قلبی یا شرایط خاص پزشکی محسوب نمی شود و ممکن است برای آنها خطرآفرین باشد.
 

مراجعه به مرجع:https://www.fardanews.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-2/1214085-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%88%DA%98%D8%A7-%D8%B3%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF

صفحه قبل 1 صفحه بعد