نماینده پمپ لئو

پمپ لئو در ایران معروف است. LEO GROUP یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته است که در زمینه تحقیق و توسعه، طراحی، تولید، بازاریابی و خدمات مشتری فعالیت می کند تا طیف گسترده ای از پمپ های LEO را ارائه دهد. LEO اولین شرکت بورسی در صنعت پمپ در چین است. شایان ذکر است LEO تنها مرکز فنی دولتی مجاز در این زمینه را دارد.
انواع پمپ های Lion به اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و جنوبی، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، آفریقا، اقیانوسیه و ... صادر می شود. آنها به بیش از 140 کشور و منطقه فروخته می شوند و نقش مهمی در حفاظت از آب و آب دارند. منابع، برق صنعت ساختمان، صنعت نفت، معدن، متالورژی، آتش نشانی، تهویه، آبیاری کشاورزی، تامین آب و زهکشی و غیره. از جمله مناطق عملیاتی برای پمپ های Leo.
 
LEO در حال حاضر دارای دو گروه مجزا است که مسئولیت عملکردهای صنعتی و غیرنظامی را بر عهده دارند. LEO با داشتن چهار پایگاه تولیدی در چین، موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده راه حل جهانی برای پمپ ها و سیستم های پمپ LEO در آینده نزدیک دارد.
پمپ گردش خون لئو
پمپ‌های سیرکولاسیون لئو با انتقال آب گرم به لوله‌های اطراف ساختمان و در دسترس قرار دادن آن با سرعت بیشتری، نیاز به باز کردن شیرها را کاهش می‌دهند و در زمان و هزینه مصرف آب صرفه‌جویی می‌کنند. همه پمپ های لئو یکسان ساخته نمی شوند.
 
نوع معمولی پمپ سیرکولاسیون تمام روز کار می کند، هر روز، مثلاً چه از آب گرم استفاده کنید یا نه، این نوع پمپ لئو همیشه کار می کند. این امر باعث می شود که گرمای زیاد در لوله ها در 24 ساعت شبانه روز به گردش درآید و آبگرمکن برای گرم نگه داشتن آب بیشتر کار کند.
 
استفاده ترکیبی از انرژی برای گرم کردن آب و راه اندازی پمپ، این پمپ گردشی را به یکی از بزرگترین صرفه جویی در انرژی در خانه ها و ساختمان هایی تبدیل می کند که از آنها استفاده می کنند. برخی از سیرکولاتورهای Leo دارای یک تایمر هستند که می‌توان آن را طوری برنامه‌ریزی کرد که پمپ را فقط در زمان‌های خاصی از روز کار کند، اما معمولاً 12 تا 16 ساعت در روز کار می‌کنند، بنابراین اینها فقط پیشرفت‌های جزئی هستند.
ذخیره سازی توسط پمپ سیرکولاسیون لئو
خوشبختانه پمپ لئو مدل های بسیار کارآمد دیگری دارد که در عین صرفه جویی در مصرف انرژی، به همان میزان در مصرف آب صرفه جویی می کند. به عنوان مثال، این گزینه ها می توانند آب گرم را در صورت تقاضا تامین کنند یا از سایر راه حل های کنترلی پیشرفته در ساختمان های آپارتمانی بزرگ استفاده کنند.
این چرخه هوشمند آب علاوه بر صرفه جویی در قبض آب، باعث صرفه جویی بیشتر در قبض انرژی می شود. این باعث صرفه جویی در مصرف برق و آب می شود و هزینه لوله کشی را طی دو تا شش سال پرداخت می کند. با توجه به اینکه پمپ گردش خون Leo می تواند چندین دهه دوام بیاورد، این یک سرمایه گذاری گران است. پمپ های پیوسته کنترل شده با زمان همچنین باعث می شود که پمپ های آب گرم، جایگزین تمیزی برای گازهای آب گرم، برای مدت طولانی در حالت مقاومت الکتریکی غیرفعال کار کنند و آنها را به مانعی برای جایگزینی سوخت های فسیلی برای گرمایش آب خانگی تبدیل می کند.
به عنوان بخشی از تلاش‌های برقی‌سازی، شرکت‌های برق با قوانین ساختمانی تشویق و تشویق می‌شوند تا آبگرمکن‌های پمپ حرارتی بیشتری در ساختمان‌ها نصب کنند. پمپ های پیوسته و کنترل شده با تایمر از این تلاش ها جلوگیری می کند زیرا در هنگام نصب آبگرمکن پمپ حرارتی باید تعویض شوند و هزینه تعویض افزایش می یابد.
 
کف لئو را پمپ کنید
کاربرد پمپ اسکرید لئو
آب را از چاه های روستا خارج می کند
کشاورزی آبیاری و زهکشی با پمپ کف لئو.
آبیاری باغ ها و خانه های خانوادگی.
ساخت و ساز، آبزی پروری، استخرهای پرورش ماهی و غیره.
ویژگی های پمپ کف لئو
بدنه پمپ فولادی، بدنه موتور آلومینیومی
کویل مسی پمپ کف لئو
حفاظت حرارتی داخلی
شفت از جنس استنلس استیل است
مهر و موم مکانیکی دو طرفه
لئو یک پمپ فیلتر فولادی ضد زنگ نصب کرد
مشخصات پمپ اسکرید لئو:
حداکثر عمق غوطه وری: 5 متر
حداکثر دمای مایع: +40
سطح pH مایع بین 6.5 تا 8 است
میانگین محتوای ماسه 0.1٪ است. محدوده مواد جامد معلق تا 0.2 میلی متر است.
کلاس عایق: F
پمپ خانه لئو
 
آب و هوای سیاره ما به سرعت در حال تغییر است. آب زندگی است و ما نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم. به دلیل تغییرات آب و هوایی، بسیاری از کشورها با کمبود آب مواجه هستند. ایالت ها دارای مخازن و سدهایی برای ذخیره آب هستند، اما برای زنده ماندن در فصل بارانی دیگر کافی نیستند. یکی دیگر از پمپ های خانگی بسیار محبوب در بازار ایران، پمپ ابارا است.
آب های زیرزمینی نیز یک منبع آب مهم است. پمپ های آب مانند پمپ Leohouse می توانند برای جمع آوری آب از زمین برای آشامیدن، کشاورزی و مصارف خانگی استفاده شوند.
دو نوع پمپ آب اصلی وجود دارد، آنها خانگی و کشاورزی. این دو نوع به زیر مجموعه هایی شامل پمپ های آب، پمپ های آبیاری، پمپ های گریز از مرکز، پمپ های شناور و ... تقسیم می شوند.
ما از پمپ های خانگی مانند پمپ های Leo برای جمع آوری آب برای مصارف خانگی استفاده می کنیم. هدف تامین آب خانه هایمان است. این نوع پمپ قدرت چندانی ندارد زیرا برای تامین آب خانه شما نیازی به پمپ با قدرت بالا ندارد. از طرف دیگر پمپ های کشاورزی بسیار قدرتمند هستند. از منابع اصلی آب می گیرند و مناطق روستایی را آبیاری می کنند. کاربرد اصلی این نوع آبیاری زمین های کشاورزی است.
انواع پمپ خانگی لئو
مدل آی ساید leo futha
محیط پامو
پمپ حفاظت از محیط زیست خودکفا
پمپ کناری شناور
مدل جت با پمپ لئو
پمپ جت
پمپ جت استیل ضد زنگ
پمپ جت چاه عمیق
برگ نخل گریز از مرکز
پمپ سانتریفیوژ
پرایمینگ تایمر گریز از مرکز Pompa
پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای لئو
پمپ گریز از مرکز Leo دو مرحله ای 2ACm
پمپ گریز از مرکز چند مرحله ای 3(4)ACm
پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای فولاد ضد زنگ ACm100S
پمپ سانتریفیوژ فولاد ضد زنگ چند مرحله ای ACSm100S
پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای از جنس استنلس استیل XCm-C Leo
صدای پمپ استخر
پمپ استخر لیو یا پمپ تصفیه استخر لیو یکی از پرفروش ترین پمپ های لیو در ایران می باشد.
پمپ استخر XKP00
پمپ استخر XKP04